Artykuł sponsorowany

Naucz dziecko jazdy na nartach - narty carvingowe i sprzęt zimowy od ACCS Sp. z o.o.

Naucz dziecko jazdy na nartach - narty carvingowe i sprzęt zimowy od ACCS Sp. z o.o.

Aktywne spędzanie czasu zimą to dla wielu osób wycieczka na stok i jazda na nartach. Sport ten jest niezwykle popularny, jednak uprawianie go wymaga wykorzystania odpowiedniego sprzętu, szczególnie kiedy swoją pasją chcemy zarazić nasze dzieci. To bowiem nie tylko para wysokiej jakości nart, ale również niezbędne akcesoria i elementy chroniące zdrowie młodego narciarza. Czego zatem konkretnie potrzeba by w sposób bezpieczny uprawiać jazdę na nartach?

Najważniejszy element – narty

Jazda na nartach może przynosić dużą frajdę, pod warunkiem dobrze dobranego sprzętu do warunków fizycznych narciarza oraz jego umiejętności a także przeznaczenia. W renomowanych sklepach ze sprzętem zimowym, takich jak np. ACCS Sp. z o.o., znaleźć można sprzęt doskonały dla dzieci. Dużą popularnością cieszą się narty carvingowe przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Przygodę z narciarstwem warto więc zacząć od produktów dopasowanych do ich potrzeb, jak np. Narty SNOWFLAKE Baby Ski, dostępne w ofercie dystrybutora w różnych kolorach i długościach, dzięki czemu każde dziecko może wybrać model odpowiadający jego potrzebom. Narty dopasowuje się także do typu eksploatacji, jaki jest planowany przez użytkownika. Warto przy zakupie pierwszych nart skonsultować wybór ze specjalistą – personel sklepu ze sprzętem zimowym zaleci płozy o odpowiedniej budowie, długości i innych, istotnych parametrach.

Niezbędne akcesoria

Dziecko oprócz pary wysokiej jakości nart powinno być jednak wyposażone także w wiele niezbędnych elementów chroniących jego zdrowie i ułatwiających jazdę. Przede wszystkim profesjonalne i wygodne buty narciarskie, które również można zakupić w sklepie ze sprzętem zimowym. Warto je skrupulatnie dopasować do stopy młodego narciarza i jego umiejętności, co na pewno zwiększy komfort jazdy na nartach. Szeroki asortyment obejmuje kije narciarskie, za pomocą których łatwiej utrzymać równowagę i wyznaczyć tor jazdy, a także elementy ochraniające.

Jednym z nich są kaski – upadki na głowę w tym sporcie zdarzają się stosunkowo często, dlatego jest to niezbędny element ubioru każdej osoby chcącej uprawiać jazdę na nartach. Oprócz kasku warto zabezpieczyć też oczy dzięki specjalistycznym goglom chroniącym przed słońcem, śniegiem i wiatrem. Ochraniacze, rzepy czy nawet torby narciarskie to również akcesoria godne uwagi. Dobre sklepy ze sprzętem zimowym sprzedają też garderobę dla małych narciarzy – kurtki, spodnie oraz rękawice, czapki, bieliznę termoaktywną czy skarpety. Elementem, który niewątpliwie przyciąga uwagę są także zabawne nakładki na kask, które przedstawiają bajkowe postaci. Dzięki nim z łatwością rozpoznasz swoje dziecko na stoku w trakcie jazdy, a twoje dziecko zyska dodatkowy powód do fantastycznej zabawy.

Suszarki do butów i odzież ogrzewana elektronicznie

Planując szaleństwa na stoku warto się odpowiednio zabezpieczyć przed chłodem. Niezależnie od tego, czy szykujesz się do sezonu zimowego w Polsce, czy też planujesz wakacyjny wyjazd by podbijać stoki w innych krajach, warto zadbać o komfort całej rodziny. Sklep ACCS Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości nakładki na buty narciarskie i nakładki ocieplane, ogrzewacze, podgrzewane kamizelki oraz rękawice, a także szereg innych przydatnych akcesoriów. Sprawdzony dystrybutor ponadto posiada w swojej ofercie wysokiej klasy sprzęt sportowy i rekreacyjny, artykuły przydatne w kempingu i podróży, odzież, gry aktywizujące i asortyment do sportów wodnych.

Opracowanie:
Blizne Łaszczyńskiego, Fortowa 1
tel. 22 670 22 53
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz