Materiał Partnera

Naturalne zabiegi likwidujące zmarszczki

Naturalne zabiegi likwidujące zmarszczki

Skóra w pewnym wieku przestaje produkować kolagen i elastynę odpowiadające za gęstość cery. Przestaje się opierać rozciąganiu tkanek przy mimice twarzy, w efekcie czego powstają zmarszczki pod oczami i na czole, zmarszczki mimiczne oraz lwia zmarszczka. Widoczne zmarszczki to jeden z czynników, który stanowi o wieku starzenia się, dlatego wiele osób próbuje się ich pozbyć.

Kremy do redukcji zmarszczek

Dermatologia umożliwia skuteczne eliminowanie zmarszczek nawet takich, które są głębokie i utrwalone. Zabiegi dermatologiczne powinny jednak opierać się o kosmetyki naturalnego pochodzenia. Do codziennej pielęgnacji najlepiej jest stosować odpowiedni krem na oczyszczoną skórę. Do kompleksowej regeneracji skóry twarzy przeznaczone są środki z serii „Snake Factor”, które powstają na bazie oleju węża Mamushi (źródło wielonasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3), komórkowy aktywator anti-age Brillian-KS68 oraz kompleks nawilżający (kwas hialuronowy i disacharydy glukozy). Na dzień i na noc można stosować regenerujący krem do twarzy Anti-agind serii Fucoidan, który odpowiada wszystkim typom skóry. Hitem kosmetycznym z ostatnich lat jest wielofunkcyjny krem do twarzy z mucyną ślimaka, która zawiera duże ilości kolagenu, elastyny, witaminy A, C, E, kwasu hialuronowego. Preparat sprzedaje się w saszetkach, co pozwala zmniejszyć ilość zastosowanych konserwantów.

Środki przeznaczone do stosowania pod oczy

Pierwsze zmarszczki pojawiają się wokół oczu, gdzie skóra jest bardzo cienka. Aby je zniwelować, należy stosować odpowiednie kosmetyki, które poradzą sobie z delikatną skórą i głębokimi zmarszczkami. Maska przeciwzmarszczkowa pod oczy na bazie 100% kolagenu głęboko nawilży i odżywi skórę, wygładzi zmarszczki, a także przywróci tonus i elastyczność skóry. Pod oczy doskonale nadaje się także przeciwzmarszczkowy żel-koncentrat Fucoidan, który likwiduje drobne objawy starzenia się skóry i zapobiega powstawaniu nowych. Natomiast krem-filler Botoluxe do skóry wokół oczu to środek nadający efekt wypełnienia zmarszczek. Kwas hialuronowy i trehaloza nasycają skórę wilgocią i wygładzają jej powierzchnię. Specjalista ze sklepu TianDe w Gdańsku dodaje: Wysokoaktywne peptydy działają jak botoks – redukują zmarszczki mimiczne i zapobiegają powstawaniu nowych. Krem mogą stosować zarówno osoby z pierwszymi zmarszczkami na twarzy, jak również kobiety, których zmarszczki są głębokie.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz