Materiał Partnera

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe

Każdy warsztat powinien być wyposażony w narzędzia pomiarowe. Pozwalają one znacznie usprawnić i przyśpieszyć wykonywane usługi. Obecnie na rynku istnieje wiele modeli narzędzi mierniczych, które odpowiadają potrzebom różnych gałęzi przemysłu. Dzięki nim można wykonywać pomiary samodzielnie lub w połączeniu z innymi urządzeniami. Jakie są najbardziej popularne? Jakie warto posiadać?

Firma Cewar dostarcza swoim klientom szereg narzędzie mierniczych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach i rodzajach przemysłu. Doświadczenie zdobyte na rynku i ciągle dokształcający się w nowinkach technologicznych pracownicy to nasze atuty. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wysokiej jakości obsługę klienta, co pozwala pozostać liderem w branży!

Bogata oferta

Decydując się na zakup narzędzi warto skorzystać z oferty dostawcy, który zapewnia ich bogatą ofertę. Dzięki temu w jednym miejscu zaopatrzą się Państwo we wszystkie potrzebne do pracy sprzęty i materiały. Nasze przyrządy mogą znaleźć zastosowanie w przydomowym warsztacie, profesjonalnym zakładzie przemysłowym czy w technikach i szkołach zawodowych przygotowujących adeptów zawodów. Oferta zawiera między innymi:

  • narzędzia ręczne jak klucze, nasadki, szczypce, wkrętaki, ściągacze czy wózki narzędziowe,
  • oprzyrządowania maszyn jak imadła maszynowe i ślusarskie, trzpienie, oprawki, tuleje, uchwyty tokarskie czy uchwyty wiertarskie,
  • materiały termoizolacyjne i uszczelniające jak materiały ogniotrwałe, maty wysokotemperaturowe, płyty i uszczelki, taśmy hamulcowe.

Klientom oferujemy także armaturę przemysłową, pompy, systemy filtracyjne, artykuły BHP, materiały ścierne, materiały do obróbki skrawaniem, systemy zabezpieczania i podnoszenia ładunków, materiały i urządzenia spawalnicze czy gazy techniczne. Wysyłamy towar bezpośrednio do klienta, oferujemy szkolenia dla firm, profesjonalny serwis oraz doradztwo techniczne. Korzystając z naszej oferty macie Państwo pewność, że produkowany przez nas sprzęt jest najwyższej jakości.

Narzędzie pomiarowe

Duża część naszej oferty dotyczy różnych przyrządów mierniczych. Czujniki zegarowe pomogą sprawdzić i przygotować dany element do pracy. Tarcza takiego miernika gwarantuje dokładność do 0,01 mm. Kątomierze sprawdzą rozwartość kąta lub długość elementów w trakcie montażu konstrukcji. Trwałe kątowniki budowlane sprawdzą się na każdej budowie. Mikrometry pozwolą na szczegółowe pomiary zewnętrze, wewnętrze oraz na sprawdzenie szerokości otworów i sprawdzenie ich głębokości z dokładnością do 0,01 mm. To urządzenie pomoże również sprawdzić grubość ścianek rur, grubość drutu, śruby czy innych drobnych elementów. Podobne pomiary pomoże wykonać suwmiarka, jeden z najbardziej wielofunkcyjnych przyrządów pomiarowych. Średnicówką zmierzą Państwo wnętrze rur, pierścieni czy uszczelek. Dzięki podobnym narzędziom można sprawdzić wysokość, wibracje i prędkość, twardość stali, prędkość obrotową i powierzchniową, poziom wilgoci, chropowatość powierzchni czy twardość gumy i innych materiałów elastycznych.

Opracowanie:
Lublin, Pancerniaków 1B
tel. 81 748 37 82
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz