Materiał Partnera

Naprawa szaf wnękowych i nie tylko

Naprawa szaf wnękowych i nie tylko

Meble niszczeją na skutek ich codziennej eksploatacji, a także przez działanie między innymi kurzu. To on i innego rodzaju zabrudzenia powodują wiele usterek mechanizmów jezdnych-rolkowych na przykład szaf wnękowych. W przypadku tego typu problemów warto zwrócić się do profesjonalnych podmiotów serwisowych, które zajmują się konserwacjami mebli. Poznaj ofertę firmy „Naprawa szaf”.

Teren działalność

Firma „Naprawa szaf” swoje usługi serwisowe mebli oferuje na terenie Warszawy, a także okolic miasta. Warto przy tym wiedzieć, że szeroka wiedza konstrukcyjna, meblarska, materiałoznawcza, czy stolarska, pozwalają pracownikom tego przedsiębiorstwa wykonywać bardzo szybkich konserwacji szaf pochodzących od różnych producentów. Firma „Naprawa szaf” jest zatem doskonale przygotowana na prace naprawcze różnego rodzaju konstrukcji np. Komandor, Senator, Indeco, Stanley, Neves, Sevroll. Warto również wiedzieć, że większość działań serwisowych podmiot ten podejmuje na miejscu, dzięki czemu klient jest obsługiwany szybko, a jego meble mają przywróconą pełnię sprawności.

Kurz i bród zagrożeniami dla systemów przesuwanych

Systemy przesuwane szaf wnękowych czy też drzwi niestety wielokrotnie nie są przez producentów w odpowiedni sposób zabezpieczone przeciw działaniom kurzu i brudu. Osadzają się one w mechanizmach przesuwanych, a także w szynach, co po pewnym czasie doprowadza na uszkodzenia mechanizmu lub konieczności jego dokładnego oczyszczenia. Firma „Naprawa szaf” podejmuje się właśnie działań związanych z koniecznością wymiany szafowych i drzwiowych systemów jezdnych, a także ich konserwacjami – czyszczeniem oraz instalowaniem tak zwanych szczotek przeciwkurzowych. Występują one w różnych rodzajach kolorystycznych i wielkościowych, a mogą być montowane bez kleju – szczotki są wtedy instalowane w profil w drzwiach mebla – lub z klejem – są przytwierdzane za pomocą silnego specyfiku, który jest zabezpieczany taśmą plastikową.

Naprawa mechanizmów szaf

Drugim bardzo ważnym profilem działalności firmy „Naprawa szaf” jest oferowanie serwisu mechanizmów szaf. Najczęściej klienci zgłaszają się w związku z nieprawidłowym funkcjonowaniem szafek kuchennych, które dzisiaj mogą być przesuwane, otwierane górnie, dolne, lub nawet w systemie narożnikowym. Profesjonaliści z „Naprawy szaf” są w stanie przeprowadzić odpowiednie działania konserwacyjne i naprawcze. Są one zawsze wykonywane błyskawicznie, a czas zrealizowania zlecenia od złożenia zamówienia wielokrotnie nie przekracza kilkunastu godzin. To między innymi dlatego firma polecana jest przez wielu warszawiaków.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz