Artykuł sponsorowany

Naprawa przyczep samochodowych i lawet

Naprawa przyczep samochodowych i lawet

Specjaliści od przyczep samochodowych wykonują kompleksowe naprawy lawet i przyczep — hamulce, elektrykę. Firma Radex posiada zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, który zna od podszewki budowę i funkcjonowanie większości urządzeń. Naprawy są wykonywane szybki i skutecznie. Lawety i przyczepy z czasem ulegają awarii i konieczne jest wykonanie naprawy, wymienienie uszkodzonej części. Dzięki sprawnej naprawie w warsztacie Twoja firma nie ma przestoju. Doskonale wiesz, jaki to problem, kiedy masz zlecenie i nie możesz go wykonać, bo Twój pojazd ma poważną usterkę.

Produkcja, sprzedaż, wynajem

Firma Radex zajmuje się nie tylko naprawą, ale przede wszystkim – produkcją, sprzedażą i wynajmem lawet, przyczep, w tym przyczep specjalistycznych na specjalne zamówienie. Wyprodukuje przyczepę o dowolnym tonażu i wymiarze. W ofercie są: autolawety i przyczepy towarowe, jednoosiowe i dwuosiowe, do minikoparek, wózków widłowych i quadów; przyczepy do przewozu okien, dostosowane do przewozu koni, pod motory oraz dłużyce do przewozu elementów o długości ponad 6 m. Przyczepę możesz także wynająć. Jeśli masz potrzebę przewiezienia towaru, nie musisz kupować lawety lub przyczepy, a jedynie wypożyczyć.

Przyczepy jednoosiowe

Przyczepy jednoosiowe są przydatne praktycznie zawsze. Bagażnik w samochodzie niewiele pomieści, więc jeśli przewozisz materiały budowlane, motocykle, ruady, konie lub inne towary, możesz wynająć przyczepę samochodową. Musisz ją podpiąć do auta osobowego, pamiętając, żeby samochód i przyczepa nie przekroczyły tonażu, dopuszczalnej masy całkowitej 3500 kg. Przyczepę samochodową możesz wynająć na taki czas, jaki potrzebujesz. Jeśli jednak wiesz, że będziesz z nie korzystał dość często, lepiej jest ją zakupić. Dysponujesz nią w każdej chwili i nie jesteś od nikogo uzależniony.

Przyczepy dwuosiowe

Przyczepy dwuosiowe mają cztery koła i są większe oraz cięższe od jednoosiowych. Zapewniają większe bezpieczeństwo transportu ładunku i lepszą stabilność. Jeśli chcesz przewieźć wagowo ciężki towar i dodatkowo o dużych gabarytach, to przyczepa dwuosiowa jest idealna. Bez problemu zmieścisz w niej wszystko. Przyczepy dwuosiowe są wykorzystywane np. przy przeprowadzkach, przewożeniu mebli, sprzętu elektronicznego czy budowlanego. Są stabilne, a waga ładunku na każdej osi, jest równomiernie rozłożona. Dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów może przekroczyć 3,5 tony.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz