Materiał Partnera

Naprawa obuwia i galanterii skórzanej w ofercie firmy Jacek Szewc Naprawa Obuwia!

Naprawa obuwia i galanterii skórzanej w ofercie firmy Jacek Szewc Naprawa Obuwia!

Obuwie to wizytówka każdego człowieka. Pełnią także niezmiernie ważną funkcję więc muszą być przede wszystkim wygodne i odporne na zniszczenia czy warunki atmosferyczne. Jeśli pęknie nam podeszwa czy cholewka lub złamie się obcas, nie musimy od razu rezygnować z ulubionej pary obuwia. Wszelkimi naprawami butów oraz galanterii skórzanej zajmuje się  Jacek Szewc Naprawa Obuwia z Warszawy. Sprawdź ofertę firmy oraz dlaczego warto ją wybrać!

Jakie usługi oferuje Jacek Szewc Naprawa Obuwia?

Buty to nieodłączny element ubioru każdego z nas. Często jednak ulegają zniszczeniom mechanicznym lub przypadkowym złamaniom czy otarciom. Usługi szewskie, które oferuje Jacek Szewc Naprawa Obuwia z Warszawy, są w stanie zadowolić każdego klienta. Właściciel zakładu zajmuje się wymianą wszystkich części obuwia, w tym wymianą całych podeszew, a nawet i sprężyn. Firma prowadzi również usługi takie jak klejenie, szycie i łatanie poszczególnych części butów oraz skracanie cholew. Oferta obejmuje także rozciąganie obuwia.

W zakładzie oprócz usług szewskich można także znaleźć usługi kaletnicze. Fachowiec zajmuje się naprawą galanterii skórzanej, wymianą suwaków, zszywaniem materiału czy usuwaniem zanieczyszczeń w torbach, plecakach lub odzieży skórzanej. Wszystkie produkty skórzane, które wymagają naprawy, naniesienia lekkich poprawek lub odświeżenia wyglądu, można oddać w ręce właściciela firmy Jacek Szewc Naprawa Obuwia bez obaw o jakość wykonania każdej z usług.

Dlaczego warto wybrać ofertę  zakładu Jacek Szewc Naprawa obuwia?

Właściciel zakładu to doświadczony i profesjonalny szewc. Świadczy usługi na najwyższym poziomie, realizując nawet te najcięższe zlecenia. Bez względu na typ, stan i rodzaj obuwia oferuje kompleksową naprawę i szybkość realizacji. Czas wykonania naprawy często jest krótszy niż ustalony. Ponadto każdemu klientowi przysługuje 6-miesięczny okres gwarancji na każdą zrealizowaną usługę. Świadczone usługi szewskie to także podstawowy zakres wymiany obcasów, zelówek, zapiętek, pasków, oczek i wiele innych. Nawet najmniejszy kłopot, jak zepsuty rzep nie będzie stanowić problemu dla właściciela firmy. 

Tak jak wspomniano wcześniej, firma zajmuje się naprawą obuwia i galanterii skórzanej, więc oprócz naprawy butów możemy zlecić wymianę zamka w torebce, usunięcie otarć z materiału czy naprawę ulubionego paska do spodni. Z taką pomocą uratujemy swoje ulubione obuwie czy także zegarki, kurtki i portfele przed wyrzuceniem. Jeśli zależy nam na profesjonalnej i fachowej obsłudze, a także na szybkiej realizacji zamówienia, zdecydowanie warto skorzystać z usług zakładu Jacek Szewc Naprawa Obuwia!

Opracowanie:
Warszawa, Perzyńskiego 14
tel. 510 054 386
Oceń artykuł (1)
1.0
Komentarze
Dodaj komentarz