Materiał Partnera

Naprawa i diagnostyka pojazdów w JP Auto Serwis

Naprawa i diagnostyka pojazdów w JP Auto Serwis

Posiadanie własnego samochodu to duże udogodnienie, jednak większość usterek wiąże się z koniecznością oddawania auta do wykwalifikowanego warsztatu. Renomowane serwisy świadczą usługi, w skład których wchodzi m.in. pełna diagnostyka pojazdów oraz w razie konieczności – ich profesjonalna naprawa. JP Auto Serwis to doskonale wyposażony warsztat, który jest w stanie kompleksowo zająć się samochodem klienta.

Badania okresowe

Jednym z obowiązków kierowcy jest opłacenie polisy OC oraz wykonywanie badań okresowych. Przegląd techniczny upoważnia pojazd do poruszania się po drogach publicznych, a jego wykonaniem musi zająć się uprawniony diagnosta ze stacji kontroli pojazdów. Tego typu badanie można wykonać w JP Auto Serwis – stacja ta zajmuje się samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Co ciekawe, w tym warsztacie możliwe jest również zrealizowanie przeglądu technicznego pojazdu marki SAM, czyli wykonanych samodzielnie lub w ramach gruntownej modyfikacji seryjnego samochodu. W JP Auto Serwis można też wykonać przegląd motocykla. Warto jednak pamiętać, by regularnych badań dokonywać częściej niż co rok. Diagnostyka pozwala bowiem na szybkie wykrycie nadmiernie zużytych podzespołów pojazdu lub ich niewłaściwe funkcjonowanie. Wykwalifikowany mechanik sprawdzi dokładnie każdy komponent, dzięki czemu kierowca dowie się, co w jego samochodzie działa niepoprawnie. Takie działanie pozwala zachować pojazd w doskonałym stanie, jednak należy pamiętać o wyborze odpowiedniego warsztatu – JP Auto Serwis to miejsce, w którym pracują jedynie profesjonaliści.

Kompleksowa naprawa

Jakakolwiek usterka w aucie wpływająca na możliwość swobodnego poruszania się nim po drogach publicznych to spory problem dla kierowców, którzy potrzebują samochodu np. do wykonywania zawodu lub dojazdu na miejsce pracy. W JP Auto Serwis wszelkie naprawy przeprowadzane są szybko i skutecznie – odpowiednia diagnostyka pozwala na znalezienie źródła problemu, a właściwe narzędzia oraz dostęp do części umożliwiają mechanikom usunięcie usterki. W ramach świadczonych usług w JP Auto Serwis można wykonać geometrię zawieszenia, czyli ustawić zbieżność kół, kąty ich pochylenia czy np. przesunięcia i skręcenia kół oraz osi. Warsztat ten świadczy również usługi z zakresu wulkanizacji, a kompleksowa oferta obejmuje naprawy elementów zawieszenia i układu wydechowego. Dzięki kwalifikacjom mechaników pracujących w JP Auto Serwis oraz ich doświadczeniu specjaliści zajmą się również problemem z elektromechaniką samochodową. Niekiedy bowiem problemy dotyczą poszczególnych podzespołów wchodzących w skład instalacji elektrycznej, rozruszników bądź alternatorów. W JP Auto Serwis można więc w pełni zadbać o pojazd – przeprowadzić badania diagnostyczne, wyeliminować ewentualne usterki czy wykonać wymianę podstawowych płynów eksploatacyjnych i filtrów.

Opracowanie:
Gdańsk, Łódzka 26
tel. 58 304 84 13
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz