Materiał Partnera

Nanotechnologia w autodetailingu zewnętrznym

Nanotechnologia w autodetailingu zewnętrznym

Procesy konserwacyjne lakiernicze i nie tylko, aby były skuteczne muszą nie tylko działać powierzchniowo, ale także głęboko w strukturę danego materiału, np. powłok lakierniczych. To dlatego światowe laboratoria motoryzacyjne opracowały nowoczesne formuły oparte o nanotechnologię. To właśnie cząsteczki nano, mają zdolność do szybkiego i trwałego łączenia się z innym materiałem. Gwarancja wysokiej jakości autodetailingu , zapewniona!

Powłoki APP Guard Car

Niesamowicie nowatorskimi powłokami regenerującymi, a także zabezpieczającymi karoserię samochodów, czy nawet ich szyby, są te z grupy APP Guard Car, które dedykowane są dla konserwacji lakierów – linia Body – szyb – preparaty Glass – oraz nawet tapicerki – produkty Textile. Cząsteczki APP Guard Car, oparte są o wykorzystanie diamentu, srebra, szkła, a nawet ceramiki, czyli surowców, które wyróżniają się wysoką trwałością na uszkodzenia mechaniczne, czy na procesy starzenia. Formuła nanopowłok, jest zatem pozbawiona worków, olejów, silikonów, teflonu, czy wosku, które działają tylko powierzchniowo, często zapewniając tylko pozorną ochronę. Jeśli chodzi zaś o sposób łączenia się nanocząsteczek w jedną stabilną powłokę, warto wiedzieć, że dokonuje się to poprzez procesy odparowywania wody oraz alkoholu, które są niezbędnymi syntezatorami procesu z wykorzystaniem APP Guard Car!

Największe zalety powłok APP Guard Car

Powłoki APP Guard Car zapewniają kompleksową ochronę naszego pojazdu, zarówno szyb, jak i całej karoserii. Dzięki przeprowadzeniu takiego procesu autodetailingu zewnętrznego, nie musimy martwić się o niskie i wysokie temperatury, o szkodliwe działanie promieni UV, czy o uszkodzenia mechaniczne, spowodowane odpryskującymi od kół kamieni. Dla powłok APP Guard Car niestraszne są również środki czyszczące, ptasie odchody, podeszczowe osady, spaliny, czy nawet woda pod wysokim ciśnieniem na myjniach automatycznych! Efekty działania cząsteczek srebra, diamentu, czy ceramiki, widać zaś gołym okiem. Pojazdy zabezpieczone powłoką APP Guard Car odzyskują blask i głębię koloru, a także idealną gładkość. Sprzyja to zaś m.in. wzmożonym procesom samooczyszczenia! Dużym udogodnieniem, jest również szybsze spływanie kropel deszczu po szybach. Jazda w ulewie jest dzięki temu bezpieczniejsza, dzięki polepszonej widoczności…

Zadbaj o swój pojazd lub zwiększ jego wartość przy sprzedaży

Autodetailing zewnętrzny oraz wewnętrzny, dedykowany jest zarówno dla właścicieli nowych pojazdów, jak i tych znacznie starszych. W pierwszym przypadku wielokrotnie stanowi on zatem skuteczne działanie konserwacyjne. W drugim zaś jest to najlepsza metoda szybkiej oraz taniej regeneracji, która pozytywnie wpłynie na proces sprzedaży odświeżonego auta. Wielokrotnie możemy dzięki temu zażądać cenę wyższą nawet o 10%. Szansa szybkiej sprzedaży znacznie zaś wzrasta. Warto zatem odwiedzać warsztaty sieci S-PLUS, gdzie wykorzystanie powłok APP Guard Car, jest prawdziwym standardem. 

Opracowanie:
Jabłonna, Modlińska 45a
tel. 22 782 57 47
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz