Materiał Partnera

Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna – zwalcz z nią zmarszczki!

Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna – zwalcz z nią zmarszczki!

Piętno uciekającego czasu odznacza się na skórze twarzy i szyi każdego człowieka. Wielokrotnie jednak zastanawiamy się zatem, jak zatrzymać tenże czas i wyglądać młodziej. Kiedyś drogie zabiegi były dostępne tylko dla sław światowego kina, czy dla ludzi bardzo zamożnych… Dzisiaj skorzystać może z nich niemalże każdy z nas. Jaką jednak metodę wybrać? Mezoterapię, a może peeling kawitacyjny? Postaw lepiej na Nanokrystyaliczną radiofrekwencję bipolarną!

Na czym polega Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna?

Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna to zabieg, który polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia będącego najnowszym osiągnięciem dziedziny kosmetologii, fizyki, oraz techniki radiowej. Polega on zaś na podgrzaniu do temperatury nawet 60 stopni Celsjusza skóry, dzięki bezpiecznym falom radiowym i dzięki „szokowi termicznemu”, które pozwalają na wszczęcie procesu syntezy nowego kolagenu oraz fibroblasty. To skutkuje nawet 30% przyrostem objętości włókien w skórze, a także znacznym rozkładem tkanki tłuszczowej wydalanej w ten sposób z organizmu. Podkreślić zatem należy nie tylko efekt estetyczny, który osiąga się z Nanokrystyaliczną radiofrekwencją bipolarną, ale także ten zdrowotny. Zarówno naskórek, jak i skóra właściwa przeżywają dzięki temu drugą młodość!

Zastosowanie i efekty zabiegu

Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna świetnie radzi sobie z suchą lub tłustą skórą, z bliznami potrądzikowymi, z przebarwieniami, zwiotczeniem, a także zmarszczkami. Cera staje się świetlista, idealnie odżywiona i nawilżona, a także znacznie wygładzona. Twarz nabiera zaś pięknego kształtu, dzięki efektowi liftingu! Jest to możliwe dzięki usunięciu nadmiaru tłuszczu. Wszystko to zaś nie tylko osiągane jest dla samej estetyki, ale także zdrowia. Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna poprawia krążenie krwi, przyśpiesza metabolizm komórkowy i poprawia pracę układu limfatycznego! Nic dziwnego, że dzisiaj nie jest tylko i wyłącznie stosowana na skórę szyi, twarzy, czy dekoltu…

Czy ta metoda wykorzystywana jest przez polskie gabinety kosmetyczne?

Znaczna większość polskich salonów piękności opiera się o skuteczne, ale bardziej inwazyjne i przynoszące krótsze efekty zabiegi, niż Nanokrystyaliczna radiofrekwencja bipolarna. Można jednak znaleźć kilka dobrych ośrodków, które otwarte są na innowacje, gwarantując klientom najwyższy poziom zadowolenia, a także relaksu. Przykładem jest Gabinet kosmetyczny EFEKT MOTYLA, gdzie odchodzi się od zwykłego peelingu, kawitacji, czy mikrodermabrazji. Tam można zapisać się na wyjątkowe w walce o zdrową i piękną skórę zabiegi. Mowa o bioinfuzji tlenowej, mikropeelingu nanocrystal pen, czy też o frakcyjnej mezoterapii nanocrystal pen.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz