Materiał Partnera

Najwyższej jakości podłogi – tylko w firmie Bonus!

Najwyższej jakości podłogi – tylko w firmie Bonus!

Niezależnie od tego, jaki typ podłogi planujemy, przedsiębiorstwo handlowo‐usługowe Bonus może nas zaopatrzyć. Jego szeroka oferta obejmuje ogromną liczbę rozwiązań związanych z podłogami – od dywanów przez panele po podłogi drewniane. Każde z nich ma swoje zastosowanie, utrzymując zainteresowanie tak zwyczajnych konsumentów, jak i profesjonalnych architektów wnętrz. Korzystając z oferty firmy Bonus nikt nie musi się ograniczać – sprawdź, czego dotyczy!

Dla kogo przeznaczona jest oferta PHU Bonus?

Jeśli zależy nam na naprawdę wyjątkowych podłogach, zdecydowanie powinniśmy rozważyć rozbudowaną ofertę firmy Bonus. Mamy tutaj ogromny wybór – możemy tu zakupić dowolne współczesne rozwiązanie z dziedziny podłóg. Dzięki asortymentowi oferowanemu przez sklep Podlasiak (należącemu do firmy Bonus) nikt nie musi się ograniczać, niezależenie od swojego stopnia zaawansowania w dziedzinie projektowania wnętrz.

Nieważne, czy planujemy wnętrze tradycyjne czy nowoczesne, eleganckie czy użytkowe, jasne czy ciemne – specjaliści z firmy Bonus mają coś dla nas. To bardzo ważne szczególnie dla tych z nas, którzy zajmują się aranżacją wnętrz – współcześnie niemalże każde rozwiązanie znajduje swoją niszę, więc warto współpracować dystrybutorami, którzy tych rozwiązań oferują najwięcej. Nie ulega wątpliwości, że firma Bonus przoduje w tym zakresie, oferując przy tym wyłącznie rozwiązania pochodzące od sprawdzonych producentów.

Pełna oferta firmy Bonus

W bogatej ofercie PHU Bonus znajdziemy podłogi drewniane – lite, dwuwarstwowe oraz trójwarstwowe – deski tarasowe drewniane i kompozytowe, szeroką gamę dywanów, podłogi korkowe, listwy przypodłogowe, nowoczesne panele winylowe oraz LVT, klasyczne panele laminowane w dużej liczbie rodzajów, a także wykładziny dywanowe, obiektowe i PCV. Widać zatem, że oferta firmy Bonus jest pod tym względem kompletna – niezależnie od tego, jaki projekt podłogi zaplanowaliśmy, specjaliści zatrudnieni w jej obrębie znajdą produkty, które będą do niego idealnie pasować.

Szeroka oferta podłóg oferowanych przez firmę Bonus nie byłaby jednak kompletna bez pakietu usług dodatkowych. Fachowa pomoc w montażu paneli, drewna podłogowego i wykładzin idealnie uzupełnia katalog produktowy firmy – mamy zatem pewność, że nie tylko zakupiony w niej towar będzie najlepszej jakości, lecz także jego aplikacja. W końcu kto zna najlepiej asortyment PHU Bonus, jeśli nie jego pracownicy…? Owa znajomość przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość usług wykonawczych oferowanych przez ekipę z Bonusa.

Opracowanie:
Siedlce, Katedralna 34
tel. 600 950 335
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz