Materiał Partnera

Najpopularniejsze gadżety reklamowe

Najpopularniejsze gadżety reklamowe

Fizyczna reklama, także w formie gadżetów, to nie pieśń przeszłości – wręcz przeciwnie, praktyka dowodzi, że dobrze wykonane, wysokiej jakości materiały reklamowe to nadal świetny nośnik przekazu. Klienci sięgają po nie chętnie, niejednokrotnie wymuszając na firmach zamówienie kolejnej partii. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie gadżety schodzą jak świeże bułeczki – warto zatem inwestować w te, które są najpopularniejsze.

Najważniejsza jest jakość

Jesteśmy na tyle przyzwyczajeni do gadżetów reklamowych, że ich obecności czasem w ogóle nie zauważamy. Jest to o tyle istotne, że nawet najlepszy gadżet nie zdobędzie zainteresowania klientów, jeśli najpierw nie przyciągnie ich wzroku. Nietuzinkowa stylistyka jest bardzo ważna, to ona sprawia, że gadżet zostanie wzięty do ręki. Wtedy jednak na arenę wkracza drugi, ważniejszy czynnik – jakość wykonania.

Podobnie jak do samych gadżetów, przyzwyczailiśmy się do gadżetów, które nie popisują się wytrzymałością czy funkcjonalnością. Jakkolwiek trudno odmówić tej drugiej kubkowi, tak nadruki potrafią występować w wielu wariantach, niestety także jakościowych – najczęściej widać to niemal od razu po wzięciu takiego gadżetu w ręce.

Dlatego warto zainwestować we współpracę z firmami wyspecjalizowanymi w tworzeniu gadżetów firmowych, takimi jak Gadżet Białystok. Otrzymamy jasną informację zwrotną – możemy zakupić swoje gadżety taniej, ale musimy się liczyć z ich niższą jakością. Zdecydowanie warto jednak rozważyć nieco większą inwestycję, mniejszą liczbę gadżetów, ale za to takich, które klienci chętniej zabiorą do domu.

Jakie gadżety reklamowe cieszą się największą popularnością?

Podstawą są zawsze tzw. gadżety masowe – czyli takie, które zawsze warto zamówić w dużej liczbie, bo ich popularność zawsze jest wysoka. Do tej kategorii należą przede wszystkim długopisy, smycze, breloki i ulotki. Podobnie rzecz ma się ze szczególnie popularnymi w ostatnich latach krówkami i innymi słodyczami.

Kubki warto rozważyć jako osobną, własną kategorię – też są popularne, ale już dawno przestały być produkowane „na jedno kopyto”. Teraz się specjalizują – i to nie tylko, jeśli chodzi o kształty, lecz także zastosowane do ich produkcji materiały. Zmieniają się metody ich zdobienia – obecnie jest ich kilkanaście, od kalkomanii ceramicznej przez sensitive touch po grawer laserowy.

Bardzo popularne są wszelkie artykuły papiernicze – rej wodzą kreatywne kalendarze oraz notesy. W papeterii zawsze mamy duże pole do popisu, warto jednak skorelować tego typu gadżety z grupą docelową. Nie ma zwykle przeszkód, by wydrukować organizery lub planery, ale ich odpowiednie zaprojektowanie to zupełnie inna sprawa.

Zwyżkuje popularność gadżetów reklamowych typu eko – np. toreb wielokrotnego użytku, które cieszą się uznaniem zwłaszcza wśród tych klientów, którym bliskie są kwestie środowiskowe. Ich jest natomiast coraz więcej.

Opracowanie:
Białystok, gen. Hallera 10 lok. 27
tel. 533 383 777
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz