Artykuł sponsorowany

Najpiękniejsze momenty zachowane na zdjęciach – Marcin Rurarz Fotografia

 Najpiękniejsze momenty zachowane na zdjęciach – Marcin Rurarz Fotografia

Zdjęcia są niewątpliwie wspaniałą pamiątką, szczególnie kiedy są wykonane przez profesjonalistę. Oddają wtedy niepowtarzalny charakter chwili, a towarzyszące nam emocje są widoczne na fotografii.  Z tego względu sesje fotograficzne organizowane są z okazji różnych podniosłych wydarzeń w życiu – bo każdy jego etap wart jest zapamiętania. O tym, jak go uwiecznić, wie doskonale fotograf Marcin Rurarz, który swoje studio prowadzi w Szamotułach.

Czy wiesz, jak wyglądasz kiedy się uśmiechasz?

Selfie z ręki i pozowany uśmiech to coś zupełnie innego niż moment, w którym jesteś sobą i nie zastanawiasz się nad tym jak wyglądasz. To właśnie dlatego sesje zdjęciowe z ważnych i wzruszających uroczystości – jak ślub i wesele – zachwycają swoim realizmem, szczerością i pięknem towarzyszących ludziom emocji. Wykwalifikowany fotograf doskonale wie, w jaki sposób w reportażu ślubnym uchwycić najistotniejsze momenty i to, co może się nam na co dzień wydawać niewidoczne – wyraz oczu, mimikę oraz drobne gesty świadczące o naszych myślach i uczuciach.

Na profesjonalnej fotografii ślubnej widać jak na dłoni nasze wzruszenie, przywiązanie, wdzięczność i miłość. Nie ma w niej nic udawanego, ponieważ profesjonalny fotograf wie w jaki sposób sprawić, abyśmy nie czuli się speszeni obiektywem aparatu. Towarzyszy nam w ważnym dniu, uwieczniając go na fotografiach jak opowieść. Między innymi dlatego planując podjęcie współpracy z atelier fotograficznym warto zdecydować się na usługi studia Marcin Rurarz Fotografia.

Co oferuje profesjonalne studio fotograficzne?

Sesje fotograficzne, choć kojarzą nam się z dniem ślubu i wesela, są zamawiane także z powodu innych, równie ważnych wydarzeń. Studio fotograficzne wykonuje także usługi na chrzcinach, komunii, imprezach rodzinnych i firmowych oraz innych uroczystościach. Atelier Marcin Rurarz Fotografia oferuje między innymi:

  • sesje plenerowe

  • sesje ciążowe

  • sesje narzeczeńskie,

  • sesje portretowe,

  • sesje biznesowe,

  • sesje studyjne.

Specjalista wykonuje także zdjęcia do dokumentów. Co istotne, każda z wymienionych sesji ma swoją własną specyfikę, dlatego zanim zdecydujemy się na ich wykonanie warto skontaktować się ze studiem fotograficznym i ustalić szczegóły. Klienci mogą być pewni rzetelnie zrealizowanej usługi - wysokie umiejętności i zmysł estetyczny fotografa ze studia w Szamotułach potwierdzają wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach fotograficznych. Zdjęcia wykonane przez Marcina Rurarza będą z pewnością wspaniałą pamiątką uwieczniającą ważne chwile.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz