Materiał Partnera

Najmodniejsze fryzury ślubne sezonu 2019

Najmodniejsze fryzury ślubne sezonu 2019

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Każda z nas chce wtedy olśniewać swoim wyglądem. Oprócz eleganckiego makijażu, zadbanych paznokci, przepięknej sukni i dodatków jednym z najważniejszych elementów aparycji jest oczywiście efektowna fryzura. Jeśli podążasz za aktualnymi trendami ślubnymi, to mamy dla Ciebie kilka interesujących propozycji fryzur ślubnych, z których na pewno znajdziesz wyjątkową pozycję dla siebie.

Złota zasada dobierania fryzury ślubnej

W tym sezonie stawiamy na subtelną harmonię. W myśl tej zasady fryzura ślubna powinna być uzupełnieniem stylu sukni. Jeśli jest skromna, to możemy sobie pozwolić na większą ekstrawagancję w doborze stylizacji włosów. Jeśli jednak zdecydujemy się na bogato zdobioną i rozłożystą kreację, to powinniśmy zostać przy skromniejszej fryzurze. Co za dużo to niezdrowo. Nie warto przesadzić ze stylizacją, bowiem efekt może być odwrotny do zamierzonego.

Loki i stroiki dla delikatnej urody

Jeśli chcemy podkreślić delikatną urodę, to loki w różnych wersjach nadające zwiewności i lekkości, okażą się strzałem w dziesiątkę. Modne okażą się zarówno kosmyki swobodnie spływające na ramiona, jak i zaczesane na bok, do tyłu czy podpięte eleganckim stroikiem. Dla odważnych pań powstał również trend zwany hyggie hair, czyli rozpuszczone i naturalnie zmierzwione włosy pasujące idealnie na ślub na plaży bądź na powietrzu w luźnej atmosferze i w małym gronie.

Kwiaty we włosach

W tym sezonie królują świeże (zarówno egzotyczne jak i ,,klasyczne’’) kwiaty we włosach panny młodej. Najlepszy okaże się kolor czerwony, pudrowo różowy lub biały, a idealnie byłoby, gdyby podobne motywy roślinne znalazły się także w wiązance ślubnej, tak, aby wszystko harmonijnie ze sobą współgrało. Ten rodzaj ozdoby sprawdzi się najbardziej przy upiętych fryzurach typu kok.

Zmysłowe warkocze

Panie, które preferują misternie plecione fryzury z warkoczami, mogą sobie śmiało pozwolić na taką stylizację, szczególnie, gdy mają długie włosy. Jeśli zaś posiadają krótką fryzurę, to istnieje wyjście w postaci treski clip in w wersji ze sztucznych  lub naturalnych kosmyków, dostępnych w Salonie Fryzjerskim Basia. Można zdecydować się na jeden lub kilka warkoczy francuskich w wersji symetrycznej lub asymetrycznej. Fryzjerka najlepiej podpowie, w jakiej wariacji będzie Ci najbardziej do twarzy. Do takiej fryzury idealnie będzie pasował sznur pereł. Zmysłowości i zwiewności dodadzą również dodatkowe, luźno zwisające pasma włosów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz