Materiał Partnera

Najlepsze pamiątki ze ślubu i wesela

Najlepsze pamiątki ze ślubu i wesela

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej pary. Właśnie dlatego tak bardzo wszystkim zależy, by jak najlepiej go zapamiętać. Zachować jak najwięcej wspomnień, wśród których dużą część stanowią pamiątki ślubne. Sposobów na uwiecznienie, zatrzymanie choć cząstki tego dnia, jest naprawdę wiele, ale poniżej można znaleźć kilka najlepszych wyborów.

Film i sesja zdjęciowa

Wydaje się to oczywiste – przecież film ze ślubu i z wesela to rzecz, która już dawno zagościła we współczesnej tradycji organizacji tych uroczystości. Współcześnie nie ma mowy o połączeniu dwójki osób związkiem małżeńskim bez chociażby jednej soczewki, która by to wszystko rejestrowała. Więc o konieczności nagrania filmu nawet nie ma co dyskutować. Ważne jednak jest to, by po kilku latach można było ten materiał obejrzeć bez zażenowania.

Aby osiągnąć ten efekt, dobrze jest rozpocząć współpracę z prawdziwymi profesjonalistami od filmów ślubnych. Jedną z firm tego typu jest MagicStudio.

Bardzo ważne jest, by firma zajmująca się nagrywaniem wesel korzystała z nowoczesnych technologii i była na bieżąco ze współczesnymi technikami montażu. Dodatkowo dobra firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta.

Warto także zwrócić na zdjęcia ze ślubu czy z wesela, które można znaleźć w galeriach na stronach firm. Dzięki temu można się rozeznać, czy dana ekipa fotograficzna będzie nam odpowiadać.

Jak powinna wyglądać niebanalna księga gości?

Księga gości to kolejny typowy pomysł na pamiątki ślubne dla młodej pary. Wcale nie musi być tak nudny, jak mogłoby się wydawać. Wszystko zależy od inwencji twórczej i pomysłu. Zamiast zwykłej księgi gości, w której znalazłyby się mdłe życzenia i podpisy, można dać gościom jakieś zadanie. Oto kilka przykładów:

  • wierszyki – zażyczmy sobie rymowanych życzeń,
  • wypełnianie luk – wymyślmy zabawny tekst z lukami, które goście powinni wypełnić według własnej inwencji,
  • rysunki – wymyślmy temat przewodni i zażyczcie sobie, by goście w księdze goście narysowali coś, co im się z nim kojarzy.

Wesele w szczytnym celu

Coraz bardziej popularną praktyką na upamiętnienie tak pięknego dnia jest zrobienie czegoś dobrego. Wiele par młodych już na zaproszeniach pisze, że zamiast kwiatów chcieliby otrzymać coś, co mogłoby pomóc potrzebującym. Oto kilka pomysłów, które z pewnością się sprawdzą:

  • karma dla zwierząt, którą się odda następnie do schroniska,
  • przybory szkolne oddane następnie do domu dziecka,
  • zabawki, które następnie zostaną ofiarowane hospicjum dla dzieci.

Wiele tego typu placówek w wyrazie wdzięczności wydają specjalne podziękowania młodej parze, co może okazać się najlepszą pamiątką ślubną, jaką można sobie wymarzyć.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz