Artykuł sponsorowany

Najkorzystniejsze ubezpieczenie OC? Tylko w Centrum Usług Finansowych DWS Waldemar Szeląg!

Najkorzystniejsze ubezpieczenie OC? Tylko w Centrum Usług Finansowych DWS Waldemar Szeląg!

Posiadanie prywatnego samochodu daje prawdziwy komfort i swobodę w przemieszczaniu się, jednak wiąże się także z dużą odpowiedzialnością. Każdy kierowca jest zobligowany m.in. do posiadania aktualnego ubezpieczenia OC, które można wykupić w różnego rodzaju firmach. W celu obniżenia kosztów składek warto skorzystać z pomocy specjalistów, do których należy Centrum Usług Finansowych DWS Waldemar Szeląg. Dzięki profesjonalnej pomocy cena ubezpieczenia może okazać się znacząco niższa. Czym właściwie jest ubezpieczenie OC? Odpowiadamy!

Na czym polega OC?

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) to obowiązek każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Stanowi ono finansowe zabezpieczenie osób poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach drogowych, np. wypadkach lub kolizjach. Standardowe ubezpieczenie OC ważne jest przez 12 miesięcy, a po upływie terminu ważności ulega automatycznemu przedłużeniu. Przedstawiciel Centrum Usług Finansowych DWS  dodaje:

Ubezpieczenie OC daje gwarancję poszkodowanemu na otrzymanie rekompensaty za poniesione szkody. W przypadku niefortunnego zdarzenia drogowego osoba poszkodowana otrzymuje wsparcie finansowe od ubezpieczyciela, u którego sprawca posiadał wykupioną polisę.


Ubezpieczenie OC ma bardzo szeroki zakres. W razie wypadku osoba poszkodowana może otrzymać rekompensatę od ubezpieczyciela sprawcy na naprawę samochodu, rehabilitację powypadkową, leczenie farmakologiczne oraz wynajem zastępczego środka transportu. Ubezpieczenie pokrywa także koszt uszkodzenia sprzętu, np. telefonu, który uległ zniszczeniu w momencie zdarzenia. Ceny składek na ubezpieczenie OC mogą być różne. Korzystając z pomocy ekspertów z Centrum Usług Finansowych DWS Waldemar Szeląg klient może mieć pewność, że wybrał najkorzystniejszą opcję.

Czy firma oferuje coś jeszcze?

Centrum Usług Finansowych DWS Waldemar Szeląg, z siedzibą w lubuskiej Wschowie, pomaga swoim klientom na wielu płaszczyznach. Dzisiejszy rynek jest przepełniony nowoczesnymi i trudnymi w obsłudze produktami finansowymi, dlatego przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne doradztwo, które opiera się o analizę i określenie opłacalności różnych działań finansowych. Firma oferuje także wiele rodzajów ubezpieczeń, m.in. osobistych, podróżniczych, szkolnych, jak i majątkowych. Centrum Usług Finansowych DWS Waldemar Szeląg stara się wszechstronnie dbać o klientów, dlatego zajmuje się także kompleksową obsługą formalności związanych z rejestracją pojazdu, jednocześnie dobierając do niego możliwie najkorzystniejsze ubezpieczenie OC i AC. Dodatkowo przedsiębiorstwo udziela kredytów i pożyczek na jasnych i opłacalnych dla klientów warunkach oraz przeprowadza szkolenia z zakresu BHP dla firm, jednocześnie pomagając dostosować wszelkie procesy do aktualnie panujących przepisów.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz