Materiał Partnera

Najbardziej pożądane żaluzje okienne

Najbardziej pożądane żaluzje okienne

U najlepszych dystrybutorów systemów osłonowych okien, można kupić moskitiery, rolety dzień noc, rolety dla okien dachowych, wertykale, a także żaluzje drewniane, czy też aluminiowe. Możliwość niemalże dowolnego doboru rozmiarów, materiałów wykonawstwa, a także kolorów i wzorów powoduje, że wszystkie te konstrukcje nie tylko chronią nasze domostwa przez silnym światłem słonecznym, ale także stanowią ważny element aranżacyjny wnętrz.

Żaluzje drewniane

Jednym z najbardziej pożądanych systemów osłony okien, są żaluzje drewniane. Mogą one występować w różnych kolorach, idealnie dopasowanych do barw mebli, drzwi, czy też podłóg, a także mogą mieć różne wymiary pojedynczych listew – szerokie, czy też bardzo wąskie. Warto wiedzieć, że żaluzje drewniane są bardzo chętnie kupowane, dlatego że ich jakość idzie w parze z uniwersalnymi cechami aranżacyjnymi. Łatwo bowiem usuwa się z nich zabrudzenia, świetnie zakrywają okna, kiedy tego wymagamy, a także idealnie współgrają z systemami automatyzacyjnymi, nawet podłączonymi pod programy SmartDom. Jeśli chodzi zaś o dekoracyjny ich aspekt, warto wiedzieć, że świetnie komponują się z wnętrzami wykonanymi w stylach skandynawskim, klasycznym, kolonialnym, rustykalnym, czy też wiejskim, stanowiąc zarówno subtelny, jak i wyrazisty dodatek! Wszystko zależy od naszej wyobraźni i współpracy z dobrym dystrybutorem, który zajmie się także montażem zamówionych konstrukcji. Pełne działania, wraz z doradztwem handlowym, oferuje dla swoich klientów indywidualnych oraz biznesowych, miedzy innymi firma Rolserwis!

Żaluzje aluminiowe

Wbrew pozorom żaluzje aluminiowe nie cechują się niską jakością i nieciekawą estetyką. Wybierając produkty od najlepszych dystrybutorów, stawia się bowiem na modernistyczny design, łączony z tradycjonalizmem – wszak żaluzje aluminiowe były bardzo popularne kilkanaście lat temu, a wyparte potem przez kolorowe rolety. Dzisiaj wiele osób wraca z sentymentem do tego typu konstrukcji, które są jednak bardziej komfortowe w eksploatacji, a także które wyróżniają się swoją wysoką trwałości (m.in. dzięki powłokom antykorozyjnym). Warto przy tym wiedzieć, że dzięki różnorodności kolorystycznej, mogą być wykorzystywane zarówno w awangardowych i modernistycznych przestrzeniach, jak i tych w stylach retro!

Żaluzje pionowe

Trzecim coraz chętniej wykorzystywanym systemem osłon okien, są żaluzje pionowe. To one stanowią świetne rozwiązanie w przypadku dużych okien – również balkonowych/tarasowych – czy też olbrzymich przeszkleń. Dzisiaj nie tylko są zatem stosowane w biurach korporacyjnych, szpitalach, urzędach, czy szkołach, ale także w domach! Najlepsi dystrybutorzy są bowiem w stanie zagwarantować zarówno piękne rolety, jak i żaluzje. Te pionowe, zwane wertykałami, pozwalają na prawdziwe szaleństwo dekoracyjne!

Opracowanie:
Sosnowiec, rtm. Witolda Pileckiego 27 lok. 5
tel. 668 010 902
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz