Materiał Partnera

Najbardziej oczekiwane premiery gier 2020

Najbardziej oczekiwane premiery gier 2020

Rok 2020 będzie pełen gorących nowości dla fanów gier komputerowych i na konsolę. Największe studia zapowiadają superprodukcje oraz kontynuacje hitów sprzedaży, które zapewnią wiele godzin rozrywki. Co nowego pojawi się na PC? Czego nie mogą doczekać się już grający na PlayStation? A co z fanami Xboxa? Czy dla nich też zapowiadane są jakieś nowości?

Największe hity na PC

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier gier 2020 roku ma być zapowiadany na styczeń „Dragon Ball Z”. RPG oparty o bajkowy serial, kultowy dla osób, których dzieciństwo przypada na lata ’90 będzie przeznaczony także na inne, poza PC platformy. Wymagać ma dużej zręczności – warto już dziś przygotować się na pojedynki z udziałem Son Goku!

Kolejnym RPG, którego premiera przypada na 2020 rok, będzie druga część „Blodlines” o tytule: „Vampire: The Masquerade”. Gracze czekali na to aż 16 lat! Przez ten czas technologia zmieniła się nie do poznania – tak, jak i wizualna strona gier. Ciekawe jest więc, czy rozgrywka będzie tak emocjonująca, jak przed laty.

Jeśli chodzi o premiery gier 2020, nic tak nie rozgrzewa polskich fanów, jak zapowiadana od lat przez CD Projekt RED gra „Cyberpunk 2077”. Już same teasery, które znaleźć można w Internecie powodują ogromne oczekiwania. Szczególnie osoby, które grały w kultowego „Wiedźmina” zapowiadają, że będzie to hit nadchodzącego roku. Ma pojawić się na wszystkie platformy w połowie kwietnia – warto jednak śledzić takie strony, jak sklep z grami Game Over, aby załapać się na przedsprzedaż!

Czwartą najważniejszą premierą 2020 ma być „Marvel’s Avengers”. Gracze na całym świecie czekają na komputerową wersję kultowej filmowej serii. Takie produkcje często okazują się jedną wielką klapą, jednak studia Crystal Dynamic i Eidos Montreal zapowiadają, że tak gra przygodowa zasłuży na miano najważniejszej premiery 2020.

Coś dla fanów PlayStation

Większość gier wydawanych na PC pojawia się równocześnie na PlayStation i Xboxa. Są jednak takie produkcje, którymi cieszyć będą się wyłącznie fani PS4. Do takich należy „The Last of Us: Part II”, które ma pojawić się w sklepach pod koniec maja 2020 roku. Pierwsza część zrobiła wiele szumu w całym gamerskim świecie. Niesamowicie dopracowana graficznie produkcja ma być jeszcze lepsza!

Wiele mogą też oczekiwać fani klimatów starożytnej Azji. „Ghost of Tsushima” ma być wciągającą historią, opowiadającą o wojnie Mongołów z Japończykami. W podobnych klimatach osadzona będzie gra „NiOh 2”, w której gracze stoczą wiele wyjątkowych pojedynków!

Na co czekają grający w Xboxa?

Wszelkie gry wychodzące na PC to również możliwość przejścia ich za pomocą Xboxa. Fani tej platformy czekają więc na inną premierę 2020 – Xbox Scarlett. Pozwoli on m.in. na większą wydajność graficzną, w tym obsługę premier gier w najnowszym formacie 8K, który pozwoli na nową jakość przeżywania historii. Do tego czasu minie jednak jeszcze wiele miesięcy, ponieważ sprzęt ma pojawić się dopiero na Święta Bożego Narodzenia.

Opracowanie:
Kraków, Radziwiłłowska 26b
tel. 507 194 536
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz