Artykuł sponsorowany

Na jakiej podstawie wybiera się najlepszy i niezawodny automat do bramy wjazdowej?

Na jakiej podstawie wybiera się najlepszy i niezawodny automat do bramy wjazdowej?

Bramy na pilota zaoszczędzają Twój cenny czas i są bardzo wygodne. Nie trzeba wychodzić w deszczu lub mrozie tylko po to, aby ją otworzyć, a następnie zamykać. Są doskonałe zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak i przedsiębiorstwach oraz fabrykach. Na co powinieneś zwracać uwagę, wybierając najlepszy automat, by był idealnie dostosowany do twojej bramy wjazdowej?

Samodzielny montaż automatu – jak wybrać odpowiedni?

Decydując się na samodzielny montaż, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Jeśli dopiero planujesz ogrodzenie, najpierw zastanów się, jaki typ bramy najbardziej Ci odpowiada: przesuwana czy dwuskrzydłowa. Wybór zależy od warunków, jakie masz w miejscu, w którym powstanie brama. Przesuwana potrzebuje odpowiednio dużo miejsca z boku, w poziomie. Natomiast brama skrzydłowa w pionie. Bramy przesuwane są również doskonałe dla przedsiębiorstw, ponieważ mogą być naprawdę sporej szerokości i nadal będą estetycznie się prezentowały. Bramy dwuskrzydłowe mają bardzo klasyczny design, który pasuje w przypadku domów jednorodzinnych. Najważniejszym wyznacznikiem podczas wybierania napędu jest masa bramy. Jeśli automat będzie zbyt słaby, nie sprawdzi się w przypadku ciężkich konstrukcji. Może w ogóle jej nie otwierać lub zatrzymywać się w trakcie. Ważny jest również rodzaj bramy, gdyż lekkie, zbudowane z cienkich materiałów mogą być zatrzymywane przez wiatr.

Skorzystaj z usług specjalisty

Jeśli nie znasz się na montażu bram oraz automatów do nich, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty w tej dziedzinie. Pracownicy nie tylko zajmą się fachowym montażem, ale również pomogą dobrać wszystkie niezbędne produkty, łącznie z rodzajem bramy, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych oczekiwań. Zatrudnienie doświadczonej osoby to przede wszystkim duża oszczędność czasu i gwarancja, że nie zostanie popełniony błąd np. przy wyborze mocy napędu.

Przydatne funkcje automatów do bram

Poszczególne rodzaje automatów mają różne funkcje. Najbardziej potrzebnymi są przede wszystkim:

  • Miękki start oraz zatrzymanie otwierania się bramy – funkcja ta dobrze wpływa na żywotność części mechanizmu.

  • Zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe.

  • Wejście awaryjne w sterowniku.

  • Obecność transformatora w sterowniku.

To właśnie dzięki tym funkcjom, bramy z automatycznym napędem działają bez zarzutów.

Specjaliści w swoim fachu

Rant P.P.H.U. specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz serwisie bram garażowych, ogrodzeń, balustrad i automatyki do bram. Działając na rynku od wielu lat, zdobyli szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwala im sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferując szeroki wybór produktów wysokiej jakości, firma Rant P.P.H.U. dba o zadowolenie swoich klientów, dostarczając im kompleksowe rozwiązania z zakresu zabudowy śmietników oraz innych elementów infrastruktury. Współpracując z klientami gwarantują trwałość i funkcjonalność swoich produktów, co przekłada się na satysfakcję i zaufanie klientów.

Opracowanie:
Rumia, Marynarska 34
tel. 58 771 13 40
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz