Artykuł sponsorowany

Na czym polega ochrona mienia przez firmę ochroniarską? Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection

Na czym polega ochrona mienia przez firmę ochroniarską? Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection

Coraz bardziej wzrasta potrzeba bezpieczeństwa, zarówno osób, jak i mienia. Profesjonalne firmy ochroniarskie jeszcze do niedawna kojarzyły się głównie z bankami, sklepami czy zakładami pracy. Obecnie jednak osoby prywatne zatrudniają ochroniarzy, aby zabezpieczali ich mienie w trakcie nieobecności lub prowadzili stały nadzór posesji. Na jaką ochronę możemy liczyć podejmując współpracę z firmą ochroniarską, taką jak Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection z Sulejówka? Sprawdź!

Ochrona mienia

Ochrona polega na zapobieganiu kradzieży i występowaniu sytuacji mogących stwarzać zagrożenie dla domowników. Można wyróżnić ochronę osobistą, polegającą na pilnowaniu bezpieczeństwa określonej osoby. W przypadku ochrony mienia działania te ograniczają się do technicznego zabezpieczenia budynku, w taki sposób, aby nie zakłócać spokoju domowników i nie ingerować w ich życie. W przypadku ochrony domu prywatnego mieszkańcy muszą się czuć jednocześnie swobodnie i bezpiecznie, dlatego system zabezpieczeń dobiera się pod kątem konkretnych potrzeb. Firmy takie jak Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection posiadają w swoim zespole przeszkolone osoby od zabezpieczeń technicznych i ciągłego nadzoru, dlatego zakres świadczonych usług ustalają na podstawie wymagań klienta oraz parametrów budynku.

Stała i doraźna ochrona mienia

Firmy ochroniarskie oferują różne warianty ochrony, aby zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa domowników i ochranianego mienia. Można wśród nich wyróżnić:

  • Ochronę stałą – polega ona na stałym nadzorze osoby lub obiektu, poprzez całodobowe kontrolowanie sytuacji w obrębie ochranianego obiektu. W tym celu wykorzystuje się najczęściej monitoringu, którego obraz jest przez całą dobę nadzorowany w centrali agencji.

  • Ochronę doraźną – obejmuje ona tylko wzmożony nadzór w określonym czasie. W jej skład wchodzi także montaż, serwis i konserwacja zabezpieczeń technicznych. Agencja ochrony w przypadku włączenia się alarmu podejmuje interwencję, jednak nie nadzoruje całodobowo monitoringu.

Zakres ochrony ustalany jest indywidualnie, gdyż w niektórych przypadkach wystarczy tylko założenie dobrego alarmu, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Techniczne zabezpieczenia budynków

Agencja ochrony zajmuje się także opracowaniem projektu systemu zabezpieczeń. W przypadku domów prywatnych najczęściej stosuje się system alarmowy i monitoring posesji. Uzupełnieniem może być również domofon lub videodomofon, który pozwala domownikom kontrolować, kogo wpuszczają na teren posesji. Montaż zabezpieczeń technicznych traktowany jest jako środek prewencyjny, gdyż widoczny monitoring czy jasna informacja, że dom jest ochraniany przez firmę, może skutecznie odstraszyć złodzieja przed próbą włamania.

Usługi firmy Escudo Protection

Osoby decydujące się na skorzystanie z usług agencji ochrony liczą przede wszystkim na rzetelność, odpowiedzialność pracowników i zapewnienie bezpieczeństwa. Z tego względu Agencja ochrony Angelika Baj Escudo Protection to idealna firma, dzięki której można uzyskać całodobową ochronę osobistą, ochronę infrastruktury czy także dozór wspólnoty mieszkaniowej. Ponadto agencja dysponuje własną stacją monitorowania, dzięki czemu możliwy jest kontakt z operatorem niezależnie od pory dnia czy nocy.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz