Artykuł sponsorowany

Na czym polega kosmetyka samochodowa? Oferta firmy Aleksandra Iwickiego

Na czym polega kosmetyka samochodowa? Oferta firmy Aleksandra Iwickiego

Nie da się ukryć, że samochód, który nawet ma gorsze podzespoły, bardziej przykuje uwagę, jeśli będzie umyty i zadbany. Niestety w czasach, gdy ciągle się gdzieś spieszymy, nie możemy sobie pozwolić na skrupulatne woskowanie, czyszczenie i konserwację. Na szczęście istnieją profesjonaliści, tacy jak firma Aleksandra Iwickiego, którzy przeprowadzą całą procedurę za nas, abyśmy mogli cieszyć się lśniącym autem bez rezerwowania wielu godzin na pracę.

Na czym polega kosmetyka aut?

Z biegiem lat samochód nie lśni tak, jak przy wyjeździe z salonu. Jeśli sprawuje się dobrze, nie ma co wymieniać na nowszy model. Dzięki kosmetyce aut, czyli inaczej detailingowi, pojazd może nadal wyglądać jak nowy. Cały proces polega na usuwaniu wszystkich szczegółów, które pojedynczo nie psują efektu wizualnego, jednak nagromadzone sprawiają, że samochód wygląda gorzej. Przykładem są mikrozadrapania czy ryski. Co więcej, przeprowadzane jest skrupulatne czyszczenie aut – mycie, pozbywanie się przyklejonych owadów czy też śladów butów wewnątrz. Skoro o tym mowa, warto wspomnieć, że detailing zajmuje się wizualną warstwą pojazdu zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Firma, taka jak zakład kosmetyki samochodowej Aleksandra Iwickiego, podejmuje się zatem zadania dokładnego oczyszczenia, wypolerowania i gruntowania każdego elementu samochodu.

Co ma do zaoferowania zakład kosmetyki samochodowej Aleksandra Iwickiego?

Firma Aleksandra Iwickiego, działająca na rynku od wielu lat, przeprowadza kompleksową usługę kosmetyki aut. W jej skład wlicza się zarówno mycie zewnętrzne – ręczne, jak i bezdotykowe, bowiem profesjonaliści mają w posiadaniu cały arsenał narzędzi do wykonywania pracy - odkurzania, dokładnego czyszczenia oraz konserwacji gum, plastików i opon. Co ważne, specjaliści wykonują również usługę regeneracji lakieru. Polega ona na ręcznym woskowaniu i polerowaniu karoserii pojazdu. Ważnym atutem firmy jest możliwość zaaplikowania powłok hybrydowych, zarówno na karoserię, jak i szyby oraz lampy. Dzięki niej pozbędziemy się kłopotu z przemakaniem i powstawaniem zanieczyszczeń.

Jak wygląda proces auto detailingu?

Pracownik rozpoczyna przygotowanie auta od gruntownego mycia i czyszczenia karoserii. Usuwa tym samym zanieczyszczenia – zarówno piasek, brud, jak i resztki owadów. Ważne, aby nie zapomnieć o takich elementach pojazdu, jak nadkola czy zawieszenie. Następnie specjalista zajmuje się glinkowaniem, czyli nakładaniem specjalnej glinki, ułatwiającej usunięcie zanieczyszczeń. Kolejnym etapem będzie czyszczenie wnętrza, czyli tapicerki, plastików i sufitu. Na koniec przeprowadzane jest polerowanie, w celu usunięcia rys i zadrapań. Warto dodać, że zdecydowanie bardziej opłaca się zlecenie tego zadania fachowcom, gdyż zakup wszystkich potrzebnych akcesoriów do przeprowadzenia procesu może pogrążyć domowy budżet.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz