Materiał Partnera

Na czym polega implantologia stomatologiczna?

Na czym polega implantologia stomatologiczna?

Wszyscy marzymy o zdrowych, równych i białych zębach. Niestety, wiele osób ma problemy z uzębieniem – pojawia się próchnica, paradontoza, a nieleczenie zębów prowadzi do ich wypadania. Także wiele osób po wypadkach lub ciężkich chorobach boryka się z ubytkami w uzębieniu. Zamiast zmagać się z kompleksami i problemami wynikającymi z braku zębów, warto zgłosić się do sprawdzonego gabinetu dentystycznego, który specjalizuje się w implantologii.

Zaufany stomatolog oceni nasz problem i dopasuje rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku. Implanty zębowe mają na celu uzupełnić ubytki w uzębieniu. Ważne, żeby implant stomatologiczny był wytrzymały i niezauważalny – to znaczy, że jego kolor musi być zbliżony do naturalnej barwy naszego uzębienia. Pamiętajmy, że implanty powinien zakładać dentysta z odpowiednimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem. Najlepszych specjalistów znajdziemy w gabinecie stomatologicznym Stodent w Goleniowe, w województwie zachodniopomorskim.

Implanty zębowe

Implant zębowy to wszczep stworzony z czystego tytanu. Jego wielkość odpowiada rozmiarom naturalnego korzenia. To właśnie na nim umieszczany jest sztuczny ząb, czyli korona. Jednak koronę stosuję się także w innych przypadkach – np. aby zabezpieczyć ząb przed złamaniem lub jako pokrycie zęba po przeprowadzonym leczeniu kanałowym. Pamiętajmy, że jeżeli zależy nam na pięknym uśmiechu, powinniśmy regularnie odwiedzać gabinet stomatologiczny. Warto wybrać Stodent, ponieważ cieszy się zaufaniem pacjentów i świadczy szeroki zakres usług.

Jak podkreśla lekarz stomatolog Wencysław Stoiczkow – Przeprowadzamy skrupulatną i profesjonalną diagnozę, a następnie dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Specjalizujemy się w implantologii. Świadczymy również usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej – wykonujemy resekcję wierzchołka korzenia i hemisekcję. Zajmujemy się stomatologią estetyczną. Dokładnie wybielamy zęby. Do każdego pacjenta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Ważny dla nas jest jego komfort oraz zadowolenie.

W gabinecie Stodent możemy skorzystać także z zabiegu ozonoterapii. Co więcej – klinika dysponuje również sprzętem umożliwiającym pełną diagnostykę rentgenowską.

Zalety implantologii stomatologicznej

Implant to nowoczesny i najlepszy sposób na odzyskanie pięknego uśmiechu i ukrycie wszelkich uszczerbków w jamie ustnej. Warto podkreślić, że implant zęba zapewnia pełen komfort, gdyż znakomicie zastępuje prawdziwe uzębienie. Nie musimy się obawiać, że ktoś dostrzeże nasz implant, lub że my będziemy go wyczuwać podczas codziennych czynności. Implant zęba jest estetyczny, funkcjonalny i dyskretny. Dzięki niemu poczujemy się pewniej we własnym ciele i pozbędziemy się kompleksów. Pamiętajmy, żeby zgłosić się do zaufanego gabinetu stomatologicznego, takiego jak Stodent, w którym otrzymamy profesjonalną pomoc.

Opracowanie:
Goleniów, Kalinowa 46
tel. 603 611 861
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz