Materiał Partnera

Na czym polega depilacja pastą cukrową? Kursy i szkolenia

Na czym polega depilacja pastą cukrową? Kursy i szkolenia

Depilacja pastą cukrową jest jedną z najbardziej skutecznych i najstarszych metod usuwania owłosienia. Jej historia sięga starożytności, dzisiaj również cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ jest bezpiecznym sposobem depilacji. Zwłaszcza, jeśli używamy kosmetyków ROYX PRO, stworzonych wyłącznie na bazie naturalnych składników. Na czym polega depilacja pastą cukrową i gdzie można nauczyć się profesjonalnej depilacji? Zapraszamy do lektury!

Charakterystyka depilacji pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową polega na usuwaniu włosków za pomocą specjalnej pasty, którą nakładamy na skórę, a następnie energicznym ruchem odrywamy. Pozbywamy się nie tylko niechcianych włosków, ale również martwego naskórka, zyskując niezwykle gładką i delikatną skórę.

Co najważniejsze, włoski wyrywamy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. To chroni nas przed podrażnieniami i redukuje ryzyko wrastania włosków, co jest problemem wielu pań. Pastę cukrową można nakładać wielokrotnie w to samo miejsce, dlatego depilacja jest bardzo skuteczna, a przy tym niezwykle komfortowa. Odczucia bólowe są ograniczone do minimum, dzięki temu depilacja pastą cukrową staje się najchętniej wybieraną metodą usuwania owłosienia. Jej wykonywaniem zajmują się profesjonalne salony i gabinety kosmetyczne.

Zalety depilacji z użycie kosmetyków ROYX PRO

Do depilacji pastą cukrową poleca się kosmetyki ROYX PRO. Dlaczego? Są to w 100 proc. naturalne produkty, bezpieczne nawet dla wrażliwej, naczyniowej skóry. Można ich używać również w przypadku żylaków – odpowiada nasz rozmówca z firmy zajmującej się produkcją past cukrowych do depilacji ROYX PRO.

Pozostałe zalety kosmetyków ROYX PRO to :

  • bezpieczeństwo depilacji, bez naruszania płaszcza hydrolipidowego skóry,
  • higiena depilacji, bez pozostawiania klejącej skóry po nałożeniu kosmetyków,
  • pełna skuteczność, również przy bardzo krótkich włoskach,
  • brak wrastających i złamanych włosków, dzięki usuwaniu owłosienia zgodnie z kierunkiem jego wzrostu,
  • minimum podrażnień, wszelkie zaczerwienienia bardzo szybko znikają.

Profesjonalne kursy i szkolenia z depilacji pastą cukrową

Depilacji pastą cukrową z wykorzystaniem kosmetyków ROYX PRO można nauczyć się na profesjonalnych kursach i szkoleniach. Są to szkolenia przeznaczone dla gabinetów kosmetycznych, które chcą oferować swoich klientom nowy standard w depilacji ciała.

Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz części praktycznej. Część teoretyczna obejmuje m.in. wykłady na temat historii depilacji cukrowej, składu i właściwości pasty cukrowej ROYX PRO, rodzajów past, metod depilacji, budowy skóry i włosów oraz najczęstszych problemów skórnych. Część praktyczna z kolei skupia się na przeprowadzaniu depilacji całego ciała, w tym depilacji nóg, rąk, pach, okolic twarzy oraz bikini. Warto wziąć udział w takim szkoleniu i oferować nowoczesny, a jednocześnie w 100 proc. naturalny sposób usuwania owłosienia!

 

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz