Materiał Partnera

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej?

Przygotowywania do wesela, to z pewnością radosne przygotowywania. Jednak, by wesele było idealne o czym zapewne marzy każda para młoda, należy podjąć kilka decyzji. Najważniejszą jest dobór sali na wesele. Sala weselna musi spełnić kilka wymagań, by wesele było perfekcyjne i zrobiło na gościach niezapomniane wrażenie. Czym zatem kierować się przy wyborze sali weselnej?

Znalezienie odpowiedniej sali nie jest łatwym zadaniem, ale też nie niemożliwym. Aby wybrać salę na wesele para młoda powinna zastanowić się na czym im najbardziej zależy – na wyśmienitym jedzeniu, na dogodnej lokalizacji (aby nie było problemów z dowozem gości) czy może na perfekcyjnym i eleganckim wystroju? Oczywiście najlepiej jakby sala spełniała wszystkie te wymogi w przystępnej cenie. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze sali?

Jak wybrać salę na wesele

Wspomnieliśmy już o wystroju i perfekcyjnej obsłudze – tym powinna wykazać się każda restauracja, która chce podjąć się organizowania przyjęć weselnych. Jednak, jeszcze przed poszukiwaniem sali należy ustalić kilka szczegółów – jak choćby ile gości chcemy zaprosić na przyjęcie. Jeżeli wesele ma być kameralne, nie ma sensu wybierać dużej sali. Ponadto należy przemyśleć, w jakim stylu ma być urządzone wesele – czy zależy nam na dobrej zabawie do białego rana, czy na kameralnym skromnym przyjęciu? To pytanie jest ważne ze względów logistycznych – należy przemyśleć kwestię przywozu i dowozu osób na zabawę.

Bardzo ważnym czynnikiem wyboru sali na wesele będzie oferowane menu. Jeżeli chcemy, aby nasze wesele było zorganizowane w klasyczny polskim stylu, oferowane przez restaurację jedzenie również nie powinno odbiegać od tradycyjnego polskiego jadłospisu weselnego. Taki catering na wesele oferuje między innymi restauracja Dąbrówka, szczycąca się wyśmienitym, a także różnorodnym polskim jedzeniem, któremu nie sposób się oprzeć. Restauracja Dąbrówka słynie z urządzania przyjęć (także weselnych) w pięknym, tradycyjnym stylu, a lokalizacja pozwala na dogodny przywóz gości. Menu weselne jest mocno urozmaicone – każdy znajdzie coś smacznego dla siebie.

Wybierając salę na wesele można kierować się także doświadczeniem restauracji w tej dziedzinie. Jeżeli sala zorganizowała już wiele przyjęć weselnych, para młoda może mieć pewność, że obsługa kelnerska, jak i kucharze są doskonale przygotowani do organizacji takiego przedsięwzięcia – organizatorzy dopilnują aby każdy etap wesela przebiegł bez zarzutu.

Opracowanie:
Inowrocław, Bolesława Krzywoustego 23
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz