Artykuł sponsorowany

Myjnia Ręczna Auto Auto Detailing Wróblewski – zadbaj o swoje auto!

 Myjnia Ręczna Auto Auto Detailing Wróblewski – zadbaj o swoje auto!

Auto detailing to bardzo szczegółowy i rozbudowany proces precyzyjnego czyszczenia, polerowania i woskowania pojazdu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Głównym celem usługi jest wyeksponowanie i podniesienie walorów estetycznych i wizualnych auta, dlatego decydujemy się na nią najczęściej wtedy, kiedy chcemy samochód sprzedać. Specjalistyczne firmy, jak Myjnia Ręczna Auto Auto Detailing Wróblewski oferują jednak o wiele szerszy zakres usług.

Mycie, woskowanie i nabłyszczanie karoserii

Jeżeli chcesz, aby twoje auto prezentowało się nienagannie, zapomnij o półśrodkach. Jedynie poprzez dokładne, ręczne mycie auta pozbędziemy się zabrudzeń z trudnodostępnych miejsc i zadbamy prawidłowo o powłokę lakierniczą.

Mycie, woskowanie i nabłyszczanie karoserii to jedna z podstawowych usług oferowanych przez specjalistów z firmy Mateusza Wróblewskiego. Szybkość, precyzja działania oraz najwyższe jakościowo środki czyszczące umożliwiają przeprowadzenie dokładnej kosmetyki auta i przygotowanie go na przykład do sprzedaży. 

W myjni ręcznej z Nowego Dworu Mazowieckiego czyści się głównie samochody osobowe. Usługa dotyczy zarówno elementów zewnętrznych, jak i wewnętrznych. . Firma stosuje chemię samochodową od światowych producentów. Sprawdzone kosmetyki samochodowe, takie jak preparat Fusso Coat 12 to produkty doceniane w branży i bezpieczne dla karoserii. Specjalna powłoka powstająca dzięki użyciu tego środka zapewnia maksymalną ochronę karoserii przed czynnikami atmosferycznymi. Specjaliści z firmy Myjnia Ręczna Auto Auto Detailing Wróblewski wyjaśniają, że:

Woskowanie samochodu tym specyfikiem pomaga stworzyć hydrofobowe zabezpieczenie na 12 miesięcy! W ten sposób nadwozie przez cały rok jest czyste, a czas mycia zostaje skrócony do minimum.

Kompleksowa autokosmetyka obejmuje mycie felg i opon, mycie szyb, lusterek i reflektorów oraz elementów gumowych i plastikowych. Ponadto specjaliści wyczyszczą wnętrze auta.

Czyszczenie i konserwacja tapicerki

Myjnia Ręczna Auto Auto Detailing Wróblewski poza szczegółowym czyszczeniem elementów zewnętrznych samochodu w ramach usługi autodetailingu oferuje także odkurzanie wnętrza oraz pranie i czyszczenie tapicerki. Jest to usługa szczególnie istotna dla osób, które posiadają samochody z tapicerką skórzaną, która potrzebuje specjalnej pielęgnacji i nawilżenia. Oddając auto w ręce specjalistów możemy być pewni, że zastosowane środki będą skuteczne, a prace wykonane w sposób rzetelny i dokładny. Ponadto korzystając z usług myjni możemy skorzystać z usługi ozonowania wnętrza auta.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz