Artykuł sponsorowany

Myjnia bezdotykowa czy automatyczna? Poznaj różnice dzięki firmie Waterwash!

Myjnia bezdotykowa czy automatyczna? Poznaj różnice dzięki firmie Waterwash!

Za czyszczenie pojazdu poza ściśle do tego wyznaczonymi miejscami, jak myjnia samochodowa grozi grzywna nawet do 500 zł. Dzięki ofercie firmy Waterwash możliwe jest dbanie o czystość samochodu bez narażania się na problemy z autem. Jednymi z częściej spotykanymi automyjniami są punkty bezdotykowe oraz automatyczne. Czym się różnią od siebie? Czy są one bezpieczne dla lakieru?

Na czym polega działanie myjni bezdotykowej, a automatycznej?

Jedną z bezpieczniejszych form czyszczenia karoserii jest korzystanie z ręcznych myjni bezdotykowych. Jak podkreśla ekspert z firmy Waterwash  Sp. z o.o.:

wspomniane automyjnie chronią delikatną strukturę lakieru. Potrafią wymyć błoto, sól z trudno dostępnych miejsc w podwoziu i na karoserii, ale używane w pośpiechu mogą porysować nadwozie.

Jak informuje nas nasz rozmówca, każdy typ automyjni wymaga specjalnego podejścia, praktyki, gdyż w innym przypadku przyniesie więcej szkód niż pożytku. W przypadku myjni automatycznych zgodnie z informacjami od naszego specjalisty  z firmy Waterwash, która od 2015 roku specjalizuje się w produkcji, montażu oraz naprawie i rozbudowie myjni samochodowych — auto jest przeciągane przez specjalny tunel, w trakcie którego odbywają się poszczególne etapy czyszczenia pojazdu.

Które rozwiązanie jest lepsze — myjnia automatyczna czy bezdotykowa?

Dobrze dobrany asortyment do automyjni jak wysoko jakościowe szczotki, systemy sterowania, czy też chemia do myjni samochodowych zapewnią odpowiednią ochronę dla nadwozia. Ten sposób czyszczenia nie sprawdzi się w mocno zabrudzonym aucie.Mocno zabrudzony samochód to nie jedyny powód, dla którego decyzja o skorzystaniu z myjni automatycznej powinna być przemyślana dwa razy.

Okazjonalne skorzystanie z tego typu usługi nie zaszkodzi nadwoziu, ale chcąc mieć gwarancję bezpiecznego usunięcia zanieczyszczeń specjaliści ze wspomnianej firmy zalecają nowoczesne myjnie automatyczne bezdotykowe. Te manualne sprawdzą gdy chcemy sami decydować o poziomie doczyszczenia auta, choć do najtańszych ta usługa należeć nie będzie.

Opracowanie:
Warszawa, II Armii Wojska Polskiego 24
tel. 606 218 080
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz