Materiał Partnera

Montaż specjalistyczny

Montaż specjalistyczny

Budowa niektórych konstrukcji o niestandardowych wymiarach wymaga specjalistycznych narzędzi, wiedzy i doświadczenia. Konstrukcje stalowe ze względu na swoją wagę, rozmiar i trudności w przenoszeniu oznaczają wykorzystanie dźwigów i innych specjalistycznych maszyn. Jest to zadanie dla firmy, która dysponuje pojazdami i wie jak zabrać się za taki projekt.

Specjalizacją firmy Montostal z siedzibą w Szczecinie jest montaż konstrukcji stalowych. Dzięki ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu zdobywanym od 1990 roku jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanego projektu. Montaż masztu, montaż instalacji przemysłowej, budowa mostów, a także demontaż konstrukcji stalowych nie mają przed nami tajemnic! Nasi pracownicy to osoby z odpowiednim wykształceniem, którzy rzetelnie i terminowo podchodzą do realizacji każdego zlecenia. Do klientów podchodzimy indywidualnie, oferując wysoką jakość usług.

Specjalistyczny sprzęt

Myśląc o montażu mostów czy montażu urządzeń przemysłowych w nowo powstającej fabryce, czy hali przemysłowej na pierwszy plan wysuwa się trudność z transportem poszczególnych elementów na miejsce. Najczęściej nie obejdzie się bez tak zwanego ciężkiego sprzętu. Dysponujemy pojazdami i narzędziami umożliwiającymi przeprowadzenie tak skomplikowanych inicjatyw, jak montaż wiaduktów czy montaż zbiorników. Nasz sprzęt pochodzi od najlepszych producentów i dostawców, spełnia wszystkie normy oraz posiada niezbędne atesty, dzięki którym bezpiecznie zrealizujemy Państwa zamówienie! W pracy montujemy również urządzenia jak suwnice pomostowe, które instalowane są wewnątrz hali przemysłowej. Konstrukcja tego urządzenia oparta na szynach i belkach ułatwia przesuwanie się wciągnika. Do prac na zewnątrz montujemy we wskazanym przez klienta miejscu suwnicę bramową, która wyposażona jest w podwozie, po którym przesuwa się cięgnik. Urządzenia dźwigowe to niezbędny element prac z ciężkimi elementami, prac na wysokościach czy przy montażu wiaduktów, gdzie potrzebny jest duży zasięg pracy maszyny. Żuraw torowy dzięki swojej konstrukcji może podnosić ciężkie elementy na wysokość około 100 metrów, jednak sam również wymaga specjalistycznej wiedzy jak prawidłowo go rozstawić, aby można było go bezpiecznie używać.

Montaż komina

Nasza firma oferuje również usługi związane z prawidłowym i bezpiecznym montażem komina. Budowa domu to przedsięwzięcie wymagające dużych inwestycji i nakładów finansowych a komin jest niezbędnym elementem każdego budynku, który do poprawnej instalacji może wymagać również ciężkiego sprzętu. Komin odprowadza produkty spalania z kotłów, kominków i pieców, dzięki czemu możemy cieszyć się ciepłym, ale i czystym powietrzem w domu. Jest to również niezbędny element wentylacji każdego budynku, dlatego niezmiernie ważne jest, aby instalacja przeprowadzona została poprawnie. Zgłaszając się do nas, mają Państwo pewność, że zawsze zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, służymy również doradztwem technicznym. Oferujemy też nadzór techniczny, aby wszystkie prace przeprowadzane były zgodnie z normami i przepisami.

Opracowanie:
Szczecin, Energetyków 9
tel. 91 462 40 88
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz