Materiał Partnera

Monitoring w firmie – wskazówki eksperta z Tifom 997

Monitoring w firmie – wskazówki eksperta z Tifom 997

Ochrona siedziby firmy to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Jeżeli chcesz zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom, zadbać o firmowe mienie i zyskać dostęp do nagrań rejestrujących włamania i nadużycia, skorzystaj z usług agencji Tifom 997. Sprawdź, jakie korzyści niesie montaż monitoringu wizyjnego oraz co na temat funkcjonowania telewizji przemysłowej mówią Klienci firmy.

Monitoring CCTV – ochrona i kontrola pracowników

Systemy wizyjne nie zabezpieczą obiektu przed złodziejami, ale skutecznie odstraszą potencjalnych włamywaczy i będą bardzo pomocne przy ustaleniu sprawców zdarzeń. Klienci Tifom 997 wskazują, że montaż telewizji przemysłowej znacznie zmniejszył ilość kradzieży i dewastacji, a zapisy z monitoringu okazały się przydatne podczas ustalania drobnych kradzieży w zakładzie.

Bezpieczeństwo w firmie to podstawa, dlatego warto zainwestować w urządzenia rejestrujące, które pomogą wyciągnąć konsekwencje i ustalić faktyczny przebieg wydarzeń. Co więcej, nagrania mogą być bardzo pomocne przy opracowaniu protokołu powypadkowego na potrzeby PIP i ewentualnych roszczeń poszkodowanego

– wyjaśnia pracownik Tifom 997. Kontrola pracy pozwala uzyskać rzetelny obraz zachowań podwładnych oraz ustalić czas wejść i wyjść, co przełoży się na zwiększenie efektywności pracy zakładu.

Kamery przemysłowe – zadbaj o interesy firmy

Monitoring w firmie chroni zarówno przed nadużyciami ze strony pracowników, jak i włamaniami i drobnymi kradzieżami dokonywanymi przez klientów. Specjalista z Tifom 997 zaznacza, że kamery to wydatek, który niesie w istocie wymierne oszczędności. Obecność monitoringu wiąże się z obniżeniem składek za ubezpieczenie mienia czy ryzyk prowadzonej działalności. Co więcej, pracodawca oszczędza na firmowym mieniu oraz materiałach biurowych – pracownicy, zdając sobie sprawę z istnienia monitoringu, nie będą przywłaszczać drobnych akcesoriów. Przekonaj się, że dzięki systemowi CCTV zaoszczędzisz na akcesoriach wykorzystywanych do codziennej pracy – to inwestycja, która naprawdę się opłaca!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz