Materiał Partnera

Modne trendy w wykańczaniu wnętrz

Modne trendy w wykańczaniu wnętrz

Wykańczanie i urządzanie nowego mieszkania to wyzwanie. Firmy świadczące budowlane usługi - ogólnobudowlane, remontowe, wykończeniowe, zajmą się przygotowaniem wnętrza pod klucz, lecz musimy zaprojektować komfortowo i funkcjonalnie jego wystrój. Mieszkanie ma być przyjazne, dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Każdy chciałby, żeby było również stylowo urządzone. Poznaj nasze propozycje popularnych i modnych rozwiązań w wykańczaniu wnętrz.

Cegła, beton i drewno - oryginalne i lubiane materiały wykończeniowe

Od kilku lat panuje moda na wykańczanie wnętrz w stylu nowoczesnym, a także loftowym i z elementami retro. Cegła, beton i drewno nie tracą na popularności. Stwarzają one szerokie możliwości aranżacyjne.

Cegła króluje w nowoczesnych salonach. Popularnym rozwiązaniem jest pozostawienie jednej ściany bez tynku, jeżeli zbudowana jest z ładnej, czerwonej lub białej cegły. Jeżeli ściany są z innego materiału, można ozdobić je tapetą imitującą cegłę. Na rynku takich tapet jest ogromny wybór.

Z cegłą dobrze komponuje się beton dekoracyjny. Betonem wykańcza się sufity, wnęki, nisze, czy inne fragmenty ścian. Wprowadza on surowy, minimalistyczny akcent do pomieszczenia. Beton bardzo dobrze komponuje się z drewnem, łączy się go również z metalem i szkłem.

Drewno jest elementem ocieplającym wnętrze, nadaje mu przytulny klimat, przełamuje surowość betonu czy cegły. Ciepła, naturalna, drewniana podłoga pasuje do każdego wnętrza.

Fachowcy wykonujący budowlane usługi ogólnobudowlane i wykończeniowe z firmy remontowej Morzyczyn Zakład Ogólnobudowlany Radosław Rybicki - z pewnością wiedzą, jak połączyć ze sobą te popularne materiały. W swojej pracy uwzględniają wszystkie modne trendy.

Trendy kolorystyczne we wnętrzach

Wraz z modą na minimalizm w nowoczesnych wnętrzach pojawiła się biel, szarości, beże. Kolory te nadają pomieszczeniom ascetyczny charakter. Popularne jest stosowanie żywszej barwy tylko na jednej ścianie lub fragmentach ścian. Jako element ocieplający i ożywiający takie wnętrze służy również omawiana wyżej cegła.

Obecnie zaczyna się moda na żywsze barwy. Modne są zielenie, musztardowa żółć, rdzawa czerwień, w takich barwach tworzy się geometryczne wzory na jasnych ścianach. Według najnowszych trendów, jako dekorację można wykorzystać również sufit, pokryty tapetą, boazerią lub odważną grafiką.

Szeroką ofertę usług wykończeniowych posiada Zakład Ogólnobudowlany Morzyczyn. Firma ta zajmuje się wykańczaniem wnętrz pod klucz. Szpachluje, maluje, tapetuje ściany, układa podłogi i boazerie zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewnia indywidualne podejście do klienta, rzetelną i terminową realizację zlecenia oraz atrakcyjne ceny.

Opracowanie:
Morzyczyn, Oświaty 2B lok. 2
tel. 509 948 858
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz