Materiał Partnera

Modne fryzury wieczorowe dla kobiet

Modne fryzury wieczorowe dla kobiet

Każda z nas chce wyglądać pięknie, dlatego ta popularna stała się usługa upięć wieczorowych dla Pań. Takie fryzury sprawdzają się zarówno podczas bardzo ważnych uroczystości, jak i podczas pomniejszych okoliczności, jak na przykład randka, elegancka kolacja biznesowa czy przyjęcie firmowe.  Jakie są najmodniejsze w tym sezonie fryzury wieczorowe na tego typu okoliczności?

Zanim wybierzemy fryzurę wieczorową, na daną okoliczność, warto mieć na uwadze, że fryzura – poza tym, że ma być modna, musi również pasować do danej uroczystości. Fryzura wieczorowa winna zatem być modna i stosowna. Nie bez znaczenia jest również wygoda kobiety – na szczęście ciężkie upięcia już odchodzą w niepamięć, a podczas przyjęć królują trendy lekkie fryzury.

Modne upięcia wieczorowe

Najbezpieczniejszym i wieczne modnym będzie zawsze klasyczne rozwiązanie. Klasyczne upięcia włosów są piękne, ponadto są uniwersalne – co oznacza, że pasują do większości twarzy, jak i do wielu różnych okazji. Jednym z najmodniejszych upięć, jest wysoki, zaczesany głado do tyłu kucyk. Taka fryzura dodaje kobiecie nowoczesności i wyraźnego charakteru. Pasuje do większości strojów, jednak najlepiej będzie się komponować z sukniami czy bluzkami o niedużym dekolcie – wręcz tuż pod szyją, lub nawet z golfami. Wysoki kucyk może być lokowany. Bardzo modny obecnie jest tak zwany kucyk zawinięty, czyli wysoko upięty kucyk skręcający się w lekką falę. W tym sezonie modne są również ozdoby do włosów – przy kucyku zarówno prostym, jak i zawiniętym sprawdzą się  złote lub srebrne nitki, które fryzjer w odpowiedni sposób wplecie do kucyka. Takie dodatki podkreślą wieczorowy charakter stylizacji.

Przeciwieństwem do kucyków są luźne upięcia włosów – królujące  w tym sezonie. Jak informuje ekspertka z salonu fryzjerskiego Fryzjer na Słonecznikowej obecnie na topie jest naturalność – pod każdym względem – w makijażu, fryzurze, czy nawet w koloryzacji włosów. Dlatego luźnym, naturalnym upięciom mówimy jak najbardziej: tak! Znaczenie ma fakt, że upięcia takie są bardzo wygodne – można je bez obaw nosić cały wieczór. 

Do modnych upięć wieczorowych należą również tak zwane fryzury romantyczne – przede wszystkim fale. Przy wielu okazjach wystarczą lekko pofalowane, rozpuszczone włosy. Jednak dla Pań chcących podkreślić wyjątkowość okazji zaleca się lekko i nisko upięte falowane włosy. Do fryzur romantycznych i naturalnych należą też wszelkiego rodzaju warkocze – warkocz francuski, kłos i inne, to idealne fryzury, na romantyczne okazje.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz