Materiał Partnera

Modne fryzury ślubne

Modne fryzury ślubne

Każda panna młoda chce być w tym przełomowym dniu najpiękniejsza. Suknia ślubna dobierana jest z największą uwagą, makijaż musi zostać wcześniej wypróbowany, by w dniu ślubu prezentował się idealnie. Równie duże znaczenie mają tutaj włosy, które stanowią uzupełnienie naszego wyglądu. Możliwości ich ułożenia jest wiele, wystarczy jedynie znaleźć opcję pasującą do naszego stylu.

Upięcia długich i półdługich włosów

Większość panien młodych decyduje się na upięcie włosów różnymi sposobami. Odpowiednie uczesanie może nadać nam elegancki czy romantyczny charakter. Wiele zależy tu od kroju sukni ślubnej oraz urody panny młodej – fryzura powinna być dopasowana do kształtu twarzy.

Włosy długie i półdługie możemy ułożyć w kok. Jeśli je wygładzimy i upniemy tak, aby ani jeden kosmyk się nie wydostał, uzyskamy elegancki wygląd w stylu glamour, który idealnie pasuje to wyjątkowej okazji, jaką jest wesele. Możemy też włosy delikatnie skręcić, a następnie upiąć z jednej strony, co delikatnie podkreśli rysy twarzy. Niezwykle romantycznym rozwiązaniem będzie warkocz. Tu także mamy do wyboru kilka wariantów. Warkoczem możemy wykończyć włosy zebrane w kok lub też jedynie je zapleść.

Dobrym pomysłem będzie ozdobienie fryzury ślubnej kwiatami lub też biżuterią. Te pierwsze wpasowują się styl boho i mogą nawet zastąpić tradycyjny welon. Warto przy tym pamiętać, aby kolory kwiatów dobierać do koloru włosów. Blondynki dobrze wyglądać będą z kwiatami z jasnymi płatkami, ale ciemnymi środkami. Szatynki oaz brunetki powinny postawić na ciemne barwy, natomiast rude odcienie najlepiej komponują się ze złotymi, żółtymi i beżowymi kwiatami.

Nie musimy też wcale upinać włosów – ciekawą alternatywą są włosy rozpuszczone. Możemy pozostawić je idealnie proste lub tez zakręcić w romantyczne fale. Pięknie prezentować się na nich będzie wianek lub tiara ślubna. Jeśli nie mamy pomysłu, jak ułożyć włosy na ślub, warto zapytać o radę fryzjera. Salony fryzjerskie, takie jak She And He, są w tej kwestii nieocenioną pomocą, z której warto korzystać.

Fryzury dla włosów krótkich

Krótkie włosy wcale nie ograniczają naszych możliwości w kwestii fryzury ślubnej. Podobnie jak włosy długie możemy ułożyć je eleganckim i romantycznym stylu, ale także zadziornym. Ogromną rolę odgrywają tu dodatki – ozdoby do włosów, ale też biżuteria – szczególnie kolczyki, które będą tu eksponowane. To one w dużej mierze nadają uczesaniu charakter. Tu również dobrze sprawdzi się wianek albo kwiat wplecione na przykład nad uchem.

Krótkie włosy możemy zaczesać do tyłu, przytrzymać opaską, ale możemy je też zakręcić. Popularną fryzurą są fale w stylu retro oprawione pasującymi  dodatkami z piór i kryształków, ale możemy też delikatnie skręcić włosy, aby układały się w lekko rozwiane loki.

Opracowanie:
Lesko, pl. Konstytucji 3 Maja 5
tel. 665 842 071
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz