Materiał Partnera

Modna biżuteria sztuczna na każdą okazję

Modna biżuteria sztuczna na każdą okazję

Wśród bardzo szerokiej oferty biżuterii sztucznej na rynku coraz częściej można trafić na produkty starannie wykonane, świetnej jakości, w przystępnej cenie. Biżuteria sztuczna jest nie tylko dodatkiem do ubioru. Jej przemyślany dobór może być również wyrazem charakteru człowieka oraz chęci próbowania nowych rzeczy. Dlatego warto dowiedzieć się o niej więcej, by później dokonać udanych zakupów.

Różnica między biżuterią sztuczną i jubilerską

W poszukiwaniach niezwykłych okazów, które zachwycą twoje serce, prędzej czy później trafisz na określenie biżuteria jubilerska. Czym się ona różni od biżuterii sztucznej? Przede wszystkim rodzajem materiałów użytych do jej wykonania, a co za tym idzie również wyższą ceną. Biżuteria jubilerska wykorzystuje metale szlachetne, np. złoto, srebro, platynę oraz kamienie szlachetne, np. diamenty, szmaragdy, rubiny, perły, turkusy.

Nie oznacza to jednak, że biżuteria sztuczna jest gorsza. Wśród bogatej oferty biżuterii sztucznej, np. hurtowni Frodex Marek Luciński, jest bardzo dużo wyrobów doskonałej jakości, które będą nam służyć na długie lata. Kolejną zaletą jest również cena. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki czy też kolczyki są wykonane z tańszych, lecz równie pięknych odpowiedników. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na stworzenie bogatego i różnorodnego zbioru modnej biżuterii sztucznej na różne okazje.

Najczęściej wykorzystywane materiały

Do produkcji biżuterii sztucznej najczęściej wykorzystuje się masę perłową oraz akryl. W celu zastąpienia metali szlachetnych (złota, srebra) korzysta się ze stopów metali nieszlachetnych pozłacanych lub posrebrzanych. Efekt starego złota można uzyskać z pomocą platynowego mosiądzu, natomiast efekt starego sreba – powłoką z platynowego srebra, cyny lub białego brązu.

Przepiękne kryształy Swarovskiego wcielają się w rolę diamentów, natomiast szafiry, szmaragdy i rubiny można stworzyć z pomocą barwionego szkła. Odpowiednikami prawdziwych pereł są zazwyczaj urocze perły akrylowe. W hurtowni Frodex Marek Luciński znajdziesz całą gamę fascynującej, pięknej, modnej biżuterii sztucznej na każdą okazję. Co warte uwagi, większą część oferty stanowi biżuteria ręcznie robiona.

Biżuteria ślubna

Jest to obszar, który zasługuje na osobną uwagę. W tym szczególnym dniu dbamy bowiem o to, by wszystko było idealnie dopracowane, w tym oczywiście wygląd panny młodej. Niezwykła biżuteria podkreśla piękno kobiety i jest niezbędnym dodatkiem do każdej sukni ślubnej. Biżuteria ślubna jest wykonana z najwyższą starannością, a szeroki wybór dodatków pozwoli na sprawne przygotowania do tego niezwykłego dnia. Warto poświęcić dłuższą chwilę na wybór tej najlepszej biżuterii.

Opracowanie:
Wrocław, Diamentowa 25
tel. 601 561 122
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz