Artykuł sponsorowany

Moda na vintage! – zegarki CASIO

Moda na vintage! – zegarki CASIO

Moda ma to do siebie, że lubi powracać. Można to zaobserwować dzisiaj, zarówno we wnętrzarstwie, dekoratorstwie, modzie odzieżowej, a także w branży jubilerskiej. Obecnie olbrzymią popularnością cieszy się styl vintage, który może dotyczyć zarówno lat przedwojennych, jak i osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych. Tu szczególnie warto się zatrzymać i wspomnieć o modzie na zegarki CASIO, które produkowane były kilkadziesiąt lat temu. Możne je bowiem zarówno kupić w dobrym sklepie, jak i też naprawić w profesjonalnej pracowni zegarmistrzowskiej.

Zegarki CASIO w wersji vintage

Producent zegarków CASIO, jest uznawany za jednego z najlepszych na świecie. Jest to wynik solidności konstrukcji, dokładności wykonania, a także niepowtarzalnego desingu, który jak się okazuje nie tylko nie przemija, ale wyznacza obecne trendy. Pomimo setek katalogów i produktów marki CASIO, dzisiaj największą popularnością cieszą się te w wersji vintage. Mowa o charakterystycznych zegarkach z mocno eksponowaną, elektroniczną kopertą z kwadratowymi rysami obudowy, a także ze srebrną lub złotą bransoletką. Takie wyroby były popularne w całej Europie kilkadziesiąt lat temu, a właściciele unikalnych zegarków  CASIO – nasi dziadkowie i rodzicie – z sentymentem odnoszą się to tych wyjątkowych produktów. Dziś moda zatacza zatem swoje koło i zarówno młodzież, jak i dorośli, kupują całkowicie nowe zegarki, stylizowane na lata osiemdziesiąte. Czasem można pokusić się zaś o naprawę tych, które naprawdę należały do pierwszych serii producenckich.

Kupno zegarka CASIO vintage

Zegarki vintage od producenta CASIO, pochodzą głównie z linii Classic, która wyróżnia różnego rodzaju modele. Wiele z nich jest uniwersalnych, ale można spotkać się również z wyrobami dedykowanymi tylko dla mężczyzn, lub kobiet. Przykładem odnoszącego się do mody ubiegłych lat zegarkiem, jest między innymi Casio A168WEM-1EF. Wyposażony jest on w cyfrową, czarną kopertę w kształcie prostokątnym, która została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jej szerokość wynosi około 38 mm, a grubość w przybliżeniu to zaś 10 mm. Zapewnia to atrakcyjny wygląd zarówno kobiecemu, jak i męskiemu nadgarstkowi. Charakterystycznym elementem zegarków CASIO, jest również ich metalowa bransoleta. Prawdziwym hitem jest zaś ta wykonana w złotym kolorze. Koszt takich zegarków nie przekracza zaś 300 złotych, co tylko zwiększa popyt na modę vintage!

Napraw swój unikalny model

Wiele osób wciąż posiada unikalne modele zegarków CASIO, które produkowane były kilkadziesiąt lat temu. Jak się okazuje, wiele z nich można szybko naprawić. Jest to możliwe dzięki solidności konstrukcji CASIO. Czasem wystarczy naprawa mechanizmów kwarcowych, a czasem należy również zainwestować w nowe szkiełko, bransoletę, czy też baterie. Szerokie naprawy starych, jak  i nowych zegarków, a także ich sprzedaż, zaoferuje Ci zaś firma PROMAX S.C., która działa w Warszawie. To tam można skorzystać z szerokich usług zegarmistrzowskich, a także zakupić różne modele zegarków marek: CASIO, LORUS, ATLANTIC, SEIKO, ADRIATICA! Nie zapomnij zapytać się o wyroby CASIO.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz