Artykuł sponsorowany

Mobilny warsztat wulkanizacyjny dla samochodów ciężarowych – na jakie konkretnie usługi mogą liczyć kierowcy?

Mobilny warsztat wulkanizacyjny dla samochodów ciężarowych – na jakie konkretnie usługi mogą liczyć kierowcy?
Przykre sytuacje na drodze mają to do siebie, że przytrafiają się w zdecydowanie najmniej odpowiednim i nieoczekiwanym momencie. Szczególnie jeżeli chodzi o przebicie opony i konieczność wymiany koła. Każdy, kto kiedykolwiek musiał wykonywać taką czynność, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nawet w aucie osobowym, jest to kłopotliwy proces. Z pomocą przychodzą jednak mobilne serwisy wulkanizacyjne. Na jaką konkretnie usługi mogą liczyć kierowcy?

Serwisy wulkanizacyjne – dlaczego mobilność jest kluczowa?

Zdecydowanie największym koszmarem wszystkich kierowców, a przede wszystkim tych zawodowych jest sytuacja, w której do awarii dochodzi w trasie, z dala od większego ośrodka miejskiego, w którym łatwo byłoby znaleźć pomoc. Jako że mamy do czynienia z samochodem ciężarowym, którego gabaryty znacznie odbiegają od tego, co mogłoby zmieścić się na lawecie, kierowcy często stają przed koniecznością skorzystania z usług dość drogiego, wykonywanego za pomocą specjalistycznych pojazdów holowania. Tak, jak sprawy finansowe można w jakiś sposób strawić, tak zdecydowanie najbardziej odczuwalna jest w tym przypadku strata ogromnej ilości czasu. Na holownik trzeba poczekać, następnie znaleźć najbliższy warsztat, poczekać na zrealizowanie naprawy i dopiero wyruszyć w trasę. Brak punktualności nigdzie indziej nie boli tak bardzo, jak w przypadku branży transportowej.

Czy istnieje jakiś sposób na to, aby ominąć tak przykrą procedurę? Okazuje się, że tak. Wystarczy chwycić za telefon i poprosić o pomoc specjalistów, świadczących usługi mobilnego serwisu wulkanizacji. Po krótkiej rozmowie mechanicy pojawiają się na miejsce zdarzenia tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Odpowiednie wyposażenie techniczne pozwala na dokonanie naprawy lub wymiany opony prawie natychmiastowo. Co jeszcze warto wiedzieć?

Profesjonalna pomoc bez względu na porę

Jako że nie da się przewidzieć sytuacji, w której opona ulega uszkodzeniu, pomoc może być konieczna dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Z tego samego założenia wychodzą również najbardziej doświadczeni serwisanci, do których zdecydowanie zalicza się firma Soltrade. Mobilne usługi wulkanizacyjne świadczone są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki takiemu podejściu przewoźnicy nie muszą obawiać się o to, że z powodu opóźnienia zostaną nałożone na nich kary finansowe. Jak się okazuje, problemu nie stanowi również ewentualny brak gotówki. Kierowcy mogą dokonać płatności za pomocą karty.

Jak zatem wyraźnie widać awaria na drodze nie musi stanowić ogromnego problemu. Bez względu na to, czy mówimy o oponie kompletnie zniszczonej, czy też takiej, którą można poddać procesowi wulkanizacji, kierowcy mogą mieć pewność, że dzięki mobilnym serwisom, będą mogli szybko i swobodnie kontynuować dalszą podróż.   

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz