Materiał Partnera

Mobilna kosmetyczka – co jest w stanie zaoferować?

Mobilna kosmetyczka – co jest w stanie zaoferować?

Wiele pań decyduje się na wykonanie usług kosmetycznych w specjalnie przygotowanych do tego celu salonach. Konieczny jest więc dojazd do tego typu miejsca, a także uprzednie umówienie wizyty. Jak się jednak okazuje, z powodzeniem można także zrealizować zabiegi kosmetyczne we własnym domu. W taki sposób działa mobilna kosmetyczka – co konkretnie znajduje się w zakresie świadczonych przez nią usług?

Idealnie podkreślone walory

Każda z pań, decydując się na pomoc kosmetyczki, chce zadbać kompleksowo o swój wygląd. Oznacza to przede wszystkim podkreślenie naturalnych walorów kobiety, ale również i funkcjonalność oraz brak konieczności wykonywania niełatwych czynności kosmetycznych. Specjalistka świadcząca mobilne usługi kosmetyczne jest w stanie w wyznaczonym przez klientkę miejscu przeprowadzić szereg zabiegów związanych m.in. z okolicą oczu. Oznacza to pełną regulację brwi lub ich wykonanie z wykorzystaniem henny, a także depilację.

Mobilna kosmetyczka zadba również o rzęsy, podkreślając naturalne walory. Dopasuje ona odpowiednią, optymalną ich długość i zadba o zagęszczenie, co nada im niepowtarzalnego wyglądu. Jak się okazuje, w domu można też wykonać kompleksowe zabiegi kosmetyczne na twarz, a także jej masaż. Profesjonalne usługi w tym zakresie wykona Sylwia Szolc, która prowadzi firmę Mobilne Usługi Kosmetyczne Lawenda – specjalistka jest w stanie w domu klientki zrealizować szereg zabiegów, w tym m.in. mikrodermabrazję czy dermomasaż. Masaże są jedną z kolejnych usług, które z powodzeniem kosmetyczka może przeprowadzić nie tylko w specjalistycznym salonie.

Kompleksowe usługi kosmetyczne

Oprócz dermomasażu mobilna kosmetyczka jest w stanie wykonać też masaż klasyczny twarzy bądź tzw. masaż anti-age. Dzięki niemu skóra staje się bardziej elastyczna, a wszelkie oznaki starzenia się, takie jak np. zmarszczki, stają się mniej widoczne dzięki profesjonalnemu przeprowadzeniu zabiegu kosmetycznego. Mobilna kosmetyczka to doskonałe rozwiązanie także dla pań, które muszą wykonać makijaż, a nie mają czasu na dojazd do salonu. W takiej sytuacji kosmetyczka zjawi się w wybranym przez klientkę miejscu i wykona makijaż okolicznościowy.

Jest w stanie również zająć się paznokciami. Manicure hybrydowy bądź kombinowany to usługi kosmetyczne, które nie muszą być realizowane wyłącznie w specjalistycznym salonie. Z powodzeniem można je bowiem wykonać także i w swoim własnym domu, zamawiając wizytę mobilnej kosmetyczki. Zapewni ona kompleksowe usługi w tym zakresie, co oznacza również możliwość wykonania pedicure. Mobilne usługi kosmetyczne to zatem niezwykle komfortowe i nowoczesne rozwiązanie, którym zainteresować się powinna każda kobieta korzystająca z oferty specjalistycznych salonów.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz