Materiał Partnera

Mitsubishi Eclipse Cross – nowoczesny, niezawodny SUV

Mitsubishi Eclipse Cross – nowoczesny, niezawodny SUV

Auta typu SUV są obecnie niezwykle popularne. Dzięki dostępnej przestrzeni użytkowej można nimi przewozić komfortowo kilka osób przy jednoczesnym zmieszczeniu nawet sporego bagażu. Dodatkowy prześwit sprawia, że takie samochody doskonale radzą sobie w każdych warunkach – nie tylko na prostych nawierzchniach asfaltowych, ale też w terenie. Jednym z wyróżniających się pojazdów jest Mitsubishi Eclipse Cross.

Nowoczesna stylistyka

Dla wielu kierowców wybór nowego auta w dużej mierze związany jest z wizualną oceną pojazdu. Atrakcyjną, nowoczesną stylistykę oferuje wspomniany Mitsubishi Eclipse Cross, który znajduje się w ofercie salonu Auto Krak Jan Wójcik. Dynamiczny charakter w połączeniu z funkcjonalnością pełnowymiarowego samochodu typu SUV sprawia, że ten model japońskiego producenta wyraźnie wyróżnia się na ulicach. Szeroka gama silników dostępna w Auto Krak Jan Wójcik pozwala dopasować Mitsubishi Eclipse Cross pod względem parametrów technicznych.

Warto również i na nie zwrócić uwagę, bowiem są kolejnym mocnym punktem Eclipse Cross. Atrakcyjny SUV wyposażony jest w nowoczesną, benzynową jednostkę napędową stworzoną specjalnie dla potrzeb tego modelu, a dodatkowym atutem jest możliwość wyboru wersji z napędem na wszystkie koła. Salon Mitsubishi Auto Krak Jan Wójcik zwraca też uwagę na dostępność zarówno manualnej, jak i bezstopniowej skrzyni biegów. Przekładnia pracuje niezwykle precyzyjnie, co przydaje się nie tylko w miejskich, typowych warunkach, ale też w trudnym terenie, w którym Mitsubishi Eclipse Cross radzi sobie znakomicie.

Przestronne i dobrze wyposażone wnętrze

Sporo uwagi przyciąga kabina modelu Eclipse Cross. Dostępne w Auto Krak Jan Wójcik samochody tego typu są bogato wyposażone, co przekłada się m.in. na wielofunkcyjną kierownicę, ergonomiczne, komfortowe fotele wykonane z trwałych materiałów czy oszczędne i nadające nowoczesnego wyglądu światła do jazdy dziennej w technologii LED. Charakterystycznym dla oferowanego przez renomowany salon Mitsubishi Auto Krak Jan Wójcik modelu Eclipse Cross jest też zastosowanie wzmocnionej konstrukcji nadwozia RISE.

Takie rozwiązanie wprowadzone przez Mitsubishi gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo, które w Eclipse Cross jest priorytetowe. Oprócz czołowych, bocznych i kurtynowych poduszek powietrznych japoński producent zdecydował się również na wdrożenie wersji kolanowych dla kierowcy. W trakcie jazdy ochronę gwarantują także nowoczesne systemy, w tym m.in. układ ograniczający skutki kolizji czołowych (FCM) i monitorowanie martwego pola (BSW) z asystentem pasa ruchu (LCA). Warto zatem wybrać się do salonu Auto Krak Jan Wójcik i wybrać właściwie skonfigurowany Mitsubishi Eclipse Cross.

Opracowanie:
Kraków, Jasnogórska 105
tel. 12 353 30 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz