Materiał Partnera

Międzynarodowa karta paliwowa Cryogas Card

Międzynarodowa karta paliwowa Cryogas Card

Benzyna, jak i standardowy gaz ziemny LPG, przestają być jedynymi źródłami zasilania pojazdów osobowych, a także ciężarowych. Coraz więcej w Polsce mówi się bowiem o skroplonym gazie ziemnym LNG. To on jest wykorzystywany dzisiaj do eksploatowania w sposób energooszczędny i proekologiczny m.in. maszyn budowlanych, czy ciężarówek. Wiele firm, decyduje się dlatego zasilać w to źródło energii motoryzacyjnej nawet na stacjach oddalonych o kilkadziesiąt km – pełen bak LNG może starczyć nawet do 500 kilometrów jazdy. Tu dużą korzyść finansową i wygodę można uzyskać również dzięki tzw. międzynarodowej karcie paliwowej Cryogas Card.

Czym jest Cryogas Card?

Wykupienie karty paliwowej Cryogas Card przede wszystkim pozwala na nieograniczone tankowanie LNG z gwarancją niskiej ceny, oraz wysokiej jakości. Mowa zatem o wyjątkowo wygodnym, zwłaszcza dla firm, rozwiązaniu NON STOP. Dodatkowymi atutami karty są również bezgotówkowe rozliczanie transakcji, łatwość w wycenie LNG w euro, czy też dostęp do innych stacji LNG położonych w całej Europie. Tych zaś z każdym rokiem przybywa, tworząc tzw. Niebieski Korytarz – sieć miejsc, w którym misją jest gwarantowanie ekologicznego, wydajnego, taniego oraz bezpiecznego paliwa.

Zasady korzystania z karty paliwowej

Karta paliwowa Cryogas Card pozwala na uzyskanie korzystnych okresów rozliczeniowych, dostępu do danych operacji w czasie rzeczywistym, czy też na bezgotówkowe płatności nawet w euro. Jak jednak uzyskać dostęp do tego typu rozwiązania? Najprostszym sposobem jest zapoznanie się z ofertą na stronach www stacji LNG/CNG, oraz kontakt z nimi. To ich pracownicy pomogą w założeniu tego typu karty, która uprawni właściciela do korzystania z Niebieskiego Korytarza, którego polskim, ważnym ogniwem tranzytowym, zwłaszcza na trasach handlowych zachód-wschód, jest stacja w miejscowości Śrem.

PGK Śrem Stacja LNG i CNG

Jedną ze stacji LNG i CNG, jest ta należąca do firmy PGK Śrem. Zlokalizowana jest ona przy autostradzie A2 i z drogi szybkiego ruchu S11, poprzez drogę wojewódzką 432 i 434. To właśnie takie unikalne położenie powoduje, że korzystają z niej wielokrotnie przewoźnicy ukraińscy, rosyjscy i białoruscy, jadący na zachód, czy też ci niemieccy, francuscy, brytyjscy, czy włoscy, dowożący towary do Polski, lub właśnie państw wschodniej Europy, nienależących do UE. Warto wiedzieć, że karta paliwowa Cryogas Card, opłacalna jest również dla obcokrajowców. Tu należy podkreślić największą zaletę tejże karty – możliwość pełnej samoobsługi! Dzięki temu można korzystać ze stacji, nawet poza godzinami jej otwarcia.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz