Materiał Partnera

Meble na zamówienie – z jaką firmą podjąć współpracę?

Meble na zamówienie – z jaką firmą podjąć współpracę?

Coraz więcej osób przy urządzaniu mieszkań czy domów decyduje się zamówienie mebli na wymiar od najlepszych pracowni meblarskich. Polecaną wśród wielu klientów jest firma Kokomebl, której meble charakteryzują się niepowtarzalnym designem, wysoką funkcjonalnością, a także jakością. Poznaj klucze sukcesu rynkowego tej pracowni.

Meble różnego rodzaju

Dobre pracownie projektujące, wykonujące i montujące umeblowanie wyróżniają się szerokim wyspecjalizowaniem dziedzinowym – pozwalają na to kompetencje ich pracowników z zakresu architektury, budownictwa, meblarstwa, materiałoznawstwa, sztuki, wzornictwa czy stolarki i obróbki drewna. Firma Kokomebl wyróżnia się na rynku oferowaniem mebli we wszystkich możliwych stylach takich jak angielski, prowansalski, nowoczesny, skandynawski czy też rustykalny. Sukces rynkowy Kokomebl zawdzięcza również przygotowywaniu projektów do takich pomieszczeń jak garderoba, salon, korytarz, sypialnia, kuchnia czy łazienka – nie wszystkie pracownie są w stanie umeblować dla klienta cały dom. Olbrzymią zaletą tej pracowni jest ponadto wykonawstwo schodów, a także przeprowadzanie bezpłatnych pomiarów oraz wycen.

Projektowanie dopasowane do potrzeb klienta

Firma Kokomebl dba o spełnianie wszystkich oczekiwań klienta. To dlatego bardzo ważnym elementem jej działań jest projektowanie mebli na zamówienie. Zawsze odbywa się ono w ścisłej współpracy z klientem, a bardzo często zakłada również wykonanie wizji lokalnej w domu/mieszkaniu, w którym dane umeblowanie będzie montowane. To właśnie faza projektowa jest ważna dla uzyskania wyrobów o określonych wymiarach i stylu wnętrzarskim, dlatego przeprowadza się ją za pomocą specjalistycznych programów komputerowych. Umożliwiają one tworzenie wizualizacji mebli dla klienta i nanoszenie sugerowanych przez niego poprawek. Dzięki temu każdy, nawet najmniejszy element, umeblowania zawsze spełnia oczekiwania zamawiającego. Jest to najważniejszy wyznacznik pracowni Kokomebl.

Jakość to podstawa!

Jeśli jesteś zdecydowany na wybór mebli na wymiar, zawsze zwracaj uwagę na jakość usług i produktów danej pracowni. Możesz to sprawdzić między innymi dzięki obejrzeniu galerii realizacji na jej stronie internetowej, a także zapoznaniu się z jej referencjami od klientów – Kokomebl dba o to, aby być w pełni wiarygodną firmą. To właśnie ta pracownia projektowania i wykonawstwa mebli na wymiar słynie z niepowtarzalnych konstrukcji wyposażenia domów, które zawsze wytwarzane są z najlepszych jakościowo, przetestowanych surowców. Potwierdzeniem wykorzystania wysokiej klasy materiałów, zatrudniania szeroko wyspecjalizowanych pracowników, a także posiadania nowoczesnego sprzętu stolarki meblarskiej jest branie przez firmę Kokomebl udziału w programie Rzetelna Firma.

Opracowanie:
Warszawa, Armii Krajowej (d.Wesoła) 56 b lok. 37
tel. 793 208 043
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz