Materiał Partnera

Meble loftowe na specjalne zamówienie

Meble loftowe na specjalne zamówienie

Styl loftowy dzisiaj podbija wnętrzarski świat, wypełniając przestrzenie reprezentacyjne firm, kancelarii, hoteli, restauracji, mieszkań, a także prawdziwych loftów w poindustrialnych budynkach – np. w starych zakładach przemysłowych z czerwonej cegły, które przekształcane są na piękne apartamentowce. Aby uzyskać jednak wyjątkowe meble loftowe, trzeba podjąć współpracę z profesjonalnymi pracowniami meblarskimi.

Dlaczego meble loftowe tylko na specjalne zamówienie?

Meble loftowe można kupić najczęściej w sklepach internetowych, lub w wąsko wyspecjalizowanych podmiotach dystrybucyjnych. Ceny jednak takich wyrobów są jednak wielokrotnie olbrzymie, a niestety w popularnych meblarskich sieciówkach, na próżno szukać mebli z prawdziwym poindustrialnym charakterem. Co zatem zrobić, aby uzyskać wysokiej jakości wyroby, minimalizując przy tym koszty? Rozwiązanie tego problemu jest tylko jedno: podejmowanie współpracy ze specjalistycznymi, a wręcz artystycznymi pracowniami meblarskimi, które przyjmują zamówienia na tworzenie mebli o wyznaczonych przez klientów własnościach. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Zaliczyć do nich można możliwość dowolnego kreowania mebli, uzyskiwania konstrukcji o wysokich parametrach technicznych, oraz o niepowtarzalnej, jedynej w swoim rodzaju estetyce. Podkreślić należy również to, że można dopasować je do różnych powierzchni. Dzięki zaangażowaniu pracowni meblarskich, można stworzyć swój miniloft nawet w kawalerce!

Postaw na industrialne akcenty

Aranżując wnętrza w loftowym stylu, należy kierować się zasadą mówiącą o tym, aby przestrzenie i ich wyposażenie miało industrialny oraz surowy charakter. Istotne jest także wykorzystywanie stonowanych barw, które w bardziej awangardowym wydaniu mogą w detalach wyróżniać się swoją krzykliwością. Na ogół jednak loftowe wnętrza, a także meble, są minimalistyczne i idące ku naturze. Mowa o wykorzystywaniu surowca drzewnego, metali, a także kamieni oraz szkła. Dzisiaj to właśnie z tych czterech materiałów tworzy się wyjątkowe konstrukcje takie, jak: stoliki do kawy z blatem z kory drzewa; stoły z litego drewna do jadalni z metalowymi rusztami i stojakami, malowanymi na czarno; regały wysokie do sufitu, przypominające konstrukcje stawiane w dużych archiwach; szafy garderobiane tworzone na wzór szafek pracowniczych w zakładach przemysłowych; czy też oszklone komody z kamiennymi półkami.

Artystyczna pracownia JBM

Jeśli poszukujesz zatem wyjątkowych mebli loftowych, które wyróżniają się swoim industrialnym i naturalistycznym charakterem, a także trwałością i solidnością, zgłoś się do pracowni meblarskiej JBM Jarosława Wierzchosławskiego, która zamówione wyroby tworzy z niezwykłą precyzją. Wszystkie meble wychodzące spod doświadczonych rąk najlepszych stolarzy, można zaś zaliczyć do swoistych dzieł sztuki, które zachwycają nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. Nic dziwnego, że pracownia JBM obsługuje rocznie setki klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Opracowanie:
Sicienko, Jaworowa 7
tel. 664 921 324
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz