Materiał Partnera

Meble i akcesoria na zamówienie do kuchni i łazienek

Meble i akcesoria na zamówienie do kuchni i łazienek

Stworzenie funkcjonalnej kuchni i łazienki możliwe jest wyłącznie dzięki zastosowaniu praktycznych mebli. Warto wykonać je na zamówienie, co pozwoli na uwzględnienie wszelkich dodatkowych udogodnień w procesie produkcji. Tego typu meble oraz akcesoria tworzone na wymiar świetnie sprawdzają się nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej oraz wielu innych budynkach.

Funkcjonalne blaty

Trudno wyobrazić sobie w pełni funkcjonalną i praktyczną kuchnię bez odpowiednio wymierzonego, estetycznego blatu. Powierzchnia robocza, na której przygotowywane są posiłki, stanowi jeden z najważniejszych elementów każdej kuchni i musi być wykonana bardzo precyzyjnie. Warto w tym wypadku skorzystać z usług firmy zajmującej się wykonywaniem mebli na wymiar. Profesjonaliści w ramach świadczonych usług wykonają blat kuchenny na specjalne zamówienie, uwzględniając wszelkie wskazówki projektowe i oczekiwania klienta. W ofercie znajdują się też blaty łazienkowe, które znacząco wpływają na funkcjonalność łazienki. W tego typu pomieszczeniach konieczne jest też zastosowanie umywalki czy zlewozmywaka. Firma StanPaul to renomowany producent mebli i akcesoriów na zamówienie, który jest w stanie podjąć się realizacji nawet skomplikowanego projektu. Stworzone przez ten zakład umywalki niekoniecznie muszą być wykorzystywane wyłącznie w domach czy mieszkaniach – profesjonaliści zajmują się też tworzeniem umywalek hotelowych. Jakie jeszcze produkty znajdują się w rozbudowanej ofercie tego typu firm?

Do domu i dla firm

W ramach świadczonych usług firmy zajmujące się wykonawstwem mebli i akcesoriów na zamówienie są w stanie zadbać o kompleksowe elementy wyposażenia wnętrz wszelkiego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Stworzone przez nich lady recepcyjne czy barowe będą w pełni dostosowane nie tylko do wymiarów konkretnego pomieszczenia, ale także jego aranżacji. To bardzo istotne – lada jest bowiem meblem, który przykuwa uwagę klienta i powinien być zaprojektowany zgodnie ze stylem panującym w konkretnym obiekcie. Fachowcy zajmują się też wykonywaniem mis czy korków umywalkowych – jest to możliwe dzięki dostępowi do własnego parku maszynowego. Nowoczesne urządzenia, takie jak np. piec do grzania płyt, prasa, frezarka CNC, sprzęt do obróbki ręcznej czy przeznaczony do termoformowania, pozwalają na stworzenie wyjątkowych mebli na specjalne zamówienie klienta. Co ciekawe, meble i akcesoria zrealizowane mogą być w różnych kolorach – paleta dostępnych barw jest niezwykle bogata i zawiera wiele ciekawych odcieni, co daje możliwość pełnej personalizacji wyrobu.

Opracowanie:
Sitnica 133
tel. 696 308 597
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz