Materiał Partnera

Materiały biurowe do korekty błędów

Materiały biurowe do korekty błędów

Przygotowywanie setek dokumentów oznacza wiele godzin żmudnej pracy. Często powoduje to dekoncentrację, która przyczynia się do popełniania błędów. Wymagają one skorygowania zarówno w celu zachowania estetyki dokumentu, jak i jego całkowitej poprawności. TZZ s.c. Hurtownia artykułów piśmiennych i biurowych zapewnia różne materiały do wykonania takiej korekty.

Korektory w taśmie i płynie

Epoka ręcznego tworzenia setek stron sprawozdań czy umów już dawno odeszła do przeszłości. Obecnie każda firma czy biuro dysponują komputerami i nowoczesnymi drukarkami, dzięki którym możliwe jest szybkie i sprawne tworzenie dokumentacji. W zapomnienie odchodzą też tradycyjne maszyny do pisania – błąd popełniony przy tworzeniu maszynopisu wymagał zamalowania specjalnym lakierem. Nie oznacza to jednak, że nie piszemy ręcznie i nie popełniamy błędów. TZZ s.c. Hurtownia artykułów biurowych i papierniczych z Kamienia Pomorskiego, a jednocześnie producent wielu sprzedawanych artykułów, zaopatruje klientów również z szereg produktów, które umożliwiają korygowanie pomyłek. Wśród tych tradycyjnych znajdują się doskonale znane i stosowane do dziesięcioleci korektory w płynie i taśmie. Są to specjalne preparaty chemiczne, które przypominają gęsty biały lakier. Po nałożeniu na powierzchnię papieru zasychają i tworzą warstwę, na której można pisać. Na rynku można znaleźć:

  • korektory w płynie z specjalnym pędzelkiem lub gąbką do nanoszenia na papier,

  • korektory w taśmie, które pokrywają jednolitą, cienką warstwą pasek o szerokości aplikatora,

  • korektory w pisaku, za pomocą których można zamalowywać dowolną powierzchnię.

Korektory myszki, które zawierają taśmę, mogą być uzupełniane wymiennym wkładem, dzięki czemu są długoterminowe i bardziej funkcjonalne.Długopisy ścieralne

TZZ s.c. Hurtownia papieru i artykułów biurowych zapewnia klientom możliwość wyboru spośród wielu rozwiązań. Dlatego obok różnych korektorów w asortymencie można znaleźć również nowocześniejsze produkty, do których zaliczają się długopisy ścieralne. To ciekawa innowacja technologiczna w dziedzinie artykułów biurowych, która budzi zainteresowanie nie tylko uczniów, ale również pracowników biur. Niektórzy znani producenci wprowadzają do takich długopisów własną, opatentowaną formułę tuszu, którego wymazanie wymaga również zastosowania odpowiedniej gumki. Zazwyczaj stanowi ona integralną część pisaka, podobnie jak w klasycznych ołówkach z gumką. Analogiczne jest również wykorzystanie narzędzia, gdyż napisany takim długopisem tekst można zetrzeć gumką i poprawić. Cechą tuszu ścieralnego jest jego skład, dzięki któremu napis trwale zasycha na papierze dopiero po 24 godzinach. Do tego czasu można dowolnie wymazywać i przerabiać wykonane notatki czy napisy.

W TZZ s.c. – hurtowni papieru i artykułów biurowych – znajdziesz zatem wiele przydatnych produktów, które sprawdzą się w biurze oraz w uczniowskim plecaku.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz