Materiał Partnera

MateoBus – nim zawsze dotrzesz bezpiecznie na miejsce

MateoBus – nim zawsze dotrzesz bezpiecznie na miejsce

Transport publiczny to dla wielu osób jedyny sposób, by dotrzeć do szkoły lub do pracy. Niestety, niewielu przewoźników dba naprawdę o swoich pasażerów. Spóźnienia autobusów czy odjazdy pojazdów przed czasem to chleb powszedni. Do tego dochodzi wycofywanie coraz większej liczby połączeń, przez co dotarcie do pracy staje się prawdziwym problemem. Dlatego lepiej postawić na prywatną, renomowaną firmę transportową MateoBus.

Autobus zawsze na czas

Każdy, kto choć raz na jakiś czas korzysta z transportu publicznego, wie, jak wielu kłopotów może to dostarczyć. Największym problemem pasażerów jest to, że autobusy rzadko jeżdżą zgodnie z rozkładem – przez to często sterczymy na przystanku, zastanawiając się, czy autobus się pojawi, czy może odjechał przed czasem. Kolejny problem to wiek i stan techniczny pojazdów – duże firmy transportowe niestety nie zawsze dbają o komfort swoich pasażerów. Autobusy, którymi ich przewożą często są stare i zaniedbanie. Nie działa w nich ogrzewanie ani klimatyzacja. Na szczęście na rynku istnieją także prywatne firmy, które chcą naprawdę zadbać o swoich klientów. Taką firmą jest przedsiębiorstwo MateoBus, które działa na terenie Tczewa i Starogardu. Przewóz pasażerów to najważniejszy filar działalności tej firmy. Pracują w niej doświadczeni, wykwalifikowani kierowcy dbający o komfort pasażerów. Przedsiębiorstwo dysponuje ponadto nowoczesną flotą samochodową. Aby obniżyć koszty dojazdów do pracy czy do szkoły, firma oferuje bilety miesięczne w bardzo atrakcyjnych cenach. MateoBus dba o to, by wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przejazdów pojawiały się na jej stronie internetowej – warto na nią zaglądać, by dowiadywać się o ewentualnych zmianach w rozkładzie jazdy lub o zasadach dotyczących zakupu biletu czasowego.

Wynajem pojazdów

Codzienny przewóz pasażerów jest głównym elementem działalności firmy MateoBus, ale poza tym świadczy ona też usługi wynajmu busów i autokarów z kierowcą. W jej ofercie znajdziemy nowoczesne, wygodne pojazdy na 17 lub 49 pasażerów. Wynajem takiego pojazdu z doświadczonym kierowcą pozwoli na zorganizowanie wycieczki dla mniejszej lub większej grupy zorganizowanej. W ten sposób można dotrzeć na wyjazd integracyjny, kolonie czy pielgrzymkę. Wynajmując autokar od tej firmy, mamy pewność, że pojazd będzie nowoczesny, zadbany, we wzorowym stanie technicznym, co zagwarantuje bezpieczeństwo wszystkim pasażerom.

Opracowanie:
Starogard Gdański, Ceynowy 27
tel. 602 309 809
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz