Materiał Partnera

Master Key Belmet z Lublina to eksperci od zamków systemowych

Master Key Belmet z Lublina to eksperci od zamków systemowych

Bezpieczeństwo w budynkach, w których jest wiele pomieszczeń, zależy między innymi od możliwości zamykania tych pomieszczeń. Mogą się w nich znajdować wartościowe przedmioty, albo chronione dane, do których nie każdy może mieć dostęp. Firma Master Key Belmet z Lublina specjalizuje się w produkcji zamków do drzwi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właśnie dla przedsiębiorstw, czy obiektów usługowych, gdzie zamykać trzeba wiele drzwi.

Na czym polega stosowanie systemów Master Key?

W budynkach użyteczności publicznej, gdzie jest wiele drzwi, które pod nieobecność osób tam pracujących muszą być zamknięte na klucz, ilość kluczy do indywidualnych zamków, może stać się problemem. Firma Master Key Belmet-1 Ryszard Stanisław Grudziński ma na to świetne, innowacyjne rozwiązanie – jeden klucz, który otwiera drzwi do różnych pomieszczeń. Systemy Master Key są zresztą nieco bardziej skomplikowane.

Zdaniem fachowców z firmy Belmet-1,

systemy te zapewniają dużą wygodę użytkownikom, a zarazem pewność bezpieczeństwa, wynikającą ze stosowania opatentowanych profili kluczy. Administrowanie systemem i przydzielanie uprawnień jest dość proste, system pozwala także na wymierne oszczędności.

Co istotne, przy zastosowaniu systemu Master Key ułatwiona jest reakcja w razie wystąpienia zagrożenia, czy zaistnienia sytuacji awaryjnej, jak na przykład pożar. Kluczem master można przecież otworzyć wszystkie drzwi.

Szeroka oferta firmy Master Key Belmet-1

Firma Master Key Belmet-1 działa w Lublinie od 1991 roku. W ich asortymencie znajdują się różnego rodzaju systemy zabezpieczeń i zamknięć, począwszy od tradycyjnych kłódek, zamków wpuszczanych i nawierzchniowych z wkładkami bębenkowymi, po zamki elektroniczne. Dostępne są tu także zawiasy do drzwi, samozamykacze, klamki i inne produkty związane z zamykaniem drzwi. Oferowane są zamki z atestami antywłamaniowymi, o certyfikowanej odporności ogniowej, oraz oparte na profilach zastrzeżonych patentem. Bezpieczeństwo z zamkami Master Key jest gwarantowane.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz