Materiał Partnera

Marzysz o pięknych i zdrowych włosach? Odwiedź salon Kolor-Fryz

Marzysz o pięknych i zdrowych włosach? Odwiedź salon Kolor-Fryz

Każda kobieta chciałaby mieć mocne, zdrowe i ładnie ułożone włosy. Niestety używanie lokówki czy prostownicy, silne słońce, deszcz oraz wiatr, a także nieodpowiednia pielęgnacja, sprawiają, że jest to bardzo trudne. Na szczęście marzenie o pięknych włosach można łatwo zrealizować z pomocą profesjonalistów. Wystarczy zadbać o regularne wizyty w salonie fryzjerskim Kolor-Fryz, a resztą zajmie się doświadczony fryzjer.

Strzyżenie i koloryzacja

Bardzo często kobiety zapuszczające włosy celowo nie podcinają końcówek, aby przyspieszyć wzrost. Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, regularne podcinanie włosów jest niezwykle ważnym etapem również podczas ich zapuszczania. Na co dzień włosy są nieustannie narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Ciągłe ocieranie o ubrania czy torebkę, silne słońce, czesanie oraz używanie wysokich temperatur do stylizacji sprawiają, że końcówki zaczynają się rozdwajać. Pozostawione w taki sposób niszczą się coraz wyżej, a nawet łamią. Dlatego podcinanie końcówek to podstawowa, ale też najpopularniejsza usługa oferowana przez salon Kolor-Fryz. W zakładzie wykonywane jest strzyżenie damskie, męskie, jak również dziecięce oraz profesjonalna koloryzacja. Farbowanie włosów w domu może skończyć się ich zniszczeniem czy też efektem, który nie będzie zadowalający. Tymczasem fryzjer doskonale wie, jak wykonać poprawną koloryzację, a nawet dekoloryzację.

Fryzura na każdą okazję

Można powiedzieć, że włosy to w przypadku kobiet, ale także i mężczyzn ich wizytówka. Sposób obcięcia oraz ułożenia może całkowicie odmienić czyjś wygląd. O to dbamy szczególnie na wyjątkowe okazje, takie jak chociażby ślub czy impreza sylwestrowa. W tym również specjalizuje się działający na terenie Ulanowic zakład Kolor-Fryz. Doświadczona fryzjerka potrafią dobrać najkorzystniejszą fryzurę w zależności od kształtu twarzy, rodzaju włosów, ubieranej kreacji bądź konkretnej okazji. Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie mają czasu lub możliwości podroży jest to, że salon świadczy usługi mobilne.

Zabiegi pielęgnacyjne

Oprócz regularnego podcinania włosów oraz ich pięknego modelowania równie ważne są zabiegi pielęgnacyjne. Salon fryzjerski Kolor-Fryz prowadzony przez Patrycję Banaszek w ramach usług regeneracyjnych oferuje botoks na włosy, krioterapię oraz zagęszczanie włosów. Dodatkowo dostępne są różnego rodzaju specjalistyczne maski i inne kosmetyki dopasowane do konkretnego rodzaju włosów. Natomiast w razie wątpliwości fryzjerka doradzi, które rozwiązanie pozwoli uzyskać pożądany efekt.

Opracowanie:
Ulanowice 17 lok. 2
tel. 697 584 704
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz