Marzysz o długich włosach? Poznaj sposoby na ich przedłużenie

Marzysz o długich włosach? Poznaj sposoby na ich przedłużenie

Długie i gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety nie wszystkie panie zostały obdarzone przez Matkę Naturę bujną czupryną, jednak od czego są nowoczesne metody przedłużania włosów. Wybierz rozwiązanie, które ci najbardziej odpowiada i ciesz się długimi kosmykami.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym można przedłużyć włosy. Różnią się one specyfiką, a więc i rezultatami. Na którą opcję się zdecydujesz?

Szampony i odżywki przyspieszające wzrost włosów

Najprostszym sposobem na przyspieszenie wzrostu włosów jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. Szampony i odżywki bazujące na starannie wyselekcjonowanych substancjach, jeśli są stosowane regularnie, mogą dać zadowalające rezultaty. Dodatkowym atutem ich stosowania jest wyraźne zmniejszenie ilości wypadających włosów oraz ich blask i miękkość w dotyku. 

Doczepianie pasemek

Jeśli efektu długich włosów potrzebujesz „na już” i nie masz czasu na czekanie, możesz zdecydować się na samodzielne doczepianie pasemek. Jest to metoda mało inwazyjna - pod warunkiem, że zabieg przeprowadzisz prawidłowo.

Doczepianie pasemek na grzebykach z naturalnymi kosmykami wcale nie należy do trudnych. Podziel włosy na sekcje, rozpoczynając łączenie od dolnych partii. Pasma tapiruj gęstym grzebykiem, spryskaj lakierem i doczepiaj do naturalnych włosów. Zadbaj o precyzję, bo tylko wtedy uzyskasz naturalny efekt. 

Przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim

Chcąc uzyskać 100% naturalny efekt, na zabieg przedłużania włosów warto udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Oddając się w ręce doświadczonego fryzjera, nie musisz obawiać się o zniszczenie naturalnych kosmyków. Zabieg zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie – tak, by po zdjęciu pasemek miejsca po ich założeniu nie były widoczne.

W przypadku, gdy usługa jest wykonana profesjonalnie, włosy nie ulegną zniszczeniu. Ważna jest przy tym odpowiednia pielęgnacja. Błędy w tym zakresie mogą bowiem sprawić, że kosmyki stracą swój blask i przestaną zdrowo wyglądać.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi przedłużania i zagęszczania włosów w salonie fryzjerskim?

  • Uzyskujesz naturalny efekt – łączenie z twoimi włosami nie jest widoczne.
  • Nie niszczysz włosów – metoda jest nieszkodliwa dla włosów naturalnych.
  • Włosy są podatne na modelowanie i układanie.
  • Bez obaw możesz myć włosy - nie zniszczysz ich.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że zabieg przedłużania i zagęszczania włosów zapewni naturalny efekt, wybierz rekomendowany salon fryzjerski. To gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta oraz usług na najwyższym poziomie.

Opracowanie:
Mateusz
Redaktor pkt.pl
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz