Materiał Partnera

Marzy nam się basen, a nie mamy odpowiedniego sprzętu – zatrudnijmy firmę od robót ziemnych

Marzy nam się basen, a nie mamy odpowiedniego sprzętu – zatrudnijmy firmę od robót ziemnych

Często planujemy wykonanie jakiejś pracy budowlanej, ale nie dysponujemy odpowiednim sprzętem. Basen w ogrodzie, czy poprowadzenie wody do już istniejącego,  przekracza nasze możliwości. Nie posiadamy bowiem ciężkiego sprzętu, który byłby tu nieodzowny. Kopanie tradycyjną łopatą zajęłoby nam wiele miesięcy ciężkiej pracy. Koparka załatwi nasz problem w ciągu kilku godzin, Warto więc przy takich pracach zatrudnić profesjonalna firmę od robót ziemnych.

Co może nam zaoferować firma budowlana, wykonująca również prace ziemne?

Gdy mamy duża działkę i trochę oszczędności, możemy pomyśleć, aby za domem powstał wymarzony basen. To luksus na który można sobie pozwolić i nie zbankrutować. Wystarczy tylko znaleźć dobrą firmę budowlaną, która wykona wszystkie prace ziemne i wykończy nasz basen. Taka firma jak Pach Grzegorz Greorex dysponuje zwykle ciężkim sprzętem ,który jest niezbędny przy okazji prac ziemnych. Dzięki wyposażeniu w maszyny taka firma jest wielofunkcyjna. Może zająć się kilkoma rodzajami robót i wykonać zlecenie w krótkim czasie. Zwykle specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych robót ziemnych przy użyciu koparki i koparko-ładowarki. Swoim klientom mogą wtedy zaoferować:

  • wykonanie wykopów pod ławy fundamentowe,
  • zasypywanie fundamentów,
  • wykopy pod szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków bytowych,
  • wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i elektrotechniczne,
  • niwelowanie terenu lub przygotowywanie działki pod budowę,
  • wykopy melioracyjne,
  • wykopy pod zbiorniki (baseny, oczka wodne),
  • wyburzenia i usuwanie gruzów,
  • wykonywanie odwodnienia terenu.

Dysponując odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanym zespołem, firma może wykonywać nawet nietypowe i skomplikowane zlecenia. Zwykle równolegle z usługami robót ziemnych, firmy zajmują się też wypożyczaniem ciężkiego sprzętu – koparek i koparko-ładowarek. Potencjalni klienci mogą liczyć, że dostarczony przez firmę sprzęt jest zawsze sprawny i gotowy nawet do najcięższej pracy, bo pracownicy sami z niego korzystają i dbają o jego stan techniczny. Jeśli więc chcemy dokonać przekopów na naszej działce, powinniśmy zatrudnić sprawdzona firmę usługową, która dysponuje odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami. Nasz basen, czy fundamenty pod nowy garaż powstaną błyskawicznie. Jeśli posiada się odpowiednie uprawnienia do obsługi ciężkiego sprzętu, można też wypożyczyć np. koparkę i samodzielnie wykonać niezbędne prace ziemne.

Opracowanie:
Szczecin, Parkowa 21/7
tel. 502 701 772
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz