Materiał Partnera

Marmik – samochód we właściwych rękach

Marmik – samochód we właściwych rękach

Specjalizuje się w wulkanizacji, oferuje serwis opon, prowadzi sprzedaż felg oraz opon letnich i zimowych. Działa na polskim rynku już od dwudziestu lat i równie długo cieszy się dobrą opinią klientów. Zajmuje się samochodami osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi. Warsztat Marmik, prowadzony przez Marka Michalika, to miejsce, gdzie samochód stanie na właściwych kołach.

Kompleksowa obsługa

Firma Marmik oferuje pełen zakres usług związanych z naprawą i wymianą opon samochodowych. Jej specjalnością jest wulkanizacja. Motto firmy to „wulkanizacja na najwyższym poziomie” i dowodem na to jest zadowolenie klientów odwiedzających warsztat.

Firma prowadzi sprzedaż opon zimowych oraz letnich, a w swojej ofercie ma zarówno opony nowe, jak i używane, a zatem każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Firma szczyci się tym, że jest w stanie dobrać ogumienie do każdego rodzaju samochodu – osobowego, dostawczego i ciężarowego.

Warsztat oferuje również sprzedaż i naprawę felg aluminiowych.

Serwis prowadzony jest z należytym profesjonalizmem. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a pracownicy służą radą i fachową pomocą. Ogromnym atutem jest to, że ceny proponowane przez warsztat są bardzo korzystne.

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Warsztat samochodowy to miejsce, gdzie nie ma miejsca na błędy. Od jego pracowników i tego, jak przeprowadzają naprawy, zależy życie klientów. Firma Marmik jest tego w pełni świadoma. Jej pracownicy wiedzą doskonale jakie znaczenie ma dobór właściwych opon w ich przyczepności i drodze hamowania. Sprawny samochód to kwestia życia i śmierci, dlatego też mechanicy podchodzą do swojej pracy z należytą odpowiedzialnością. Wysoko wykwalifikowana obsługa poradzi sobie z każdym rodzajem samochodu

Założona w 1998 rok działa na polskim rynku już dwadzieścia lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie wykorzystuje, wychodząc naprzeciw potrzebom. Tak długa tradycja oznacza też zaufanie, jakim warsztat obdarzyli klienci. Oznacza ono stabilność i gwarancję wysokiej jakości produktów oraz usług.

W branży samochodowej to liczy się najbardziej: znajomość rynku i fachowe umiejętności.

Najlepszy wybór

Wysoka jakość oferowanych produktów, usługi przeprowadzane na najwyższym poziomie. Poczucie odpowiedzialności i świadomość wagi wykonywanej pracy. To wszystko cechy warsztatu samochodowego Marmik. Są one gwarancją dobrego zakupu i należycie wykonanej naprawy lub wymiany opon. Bez wieloletniego doświadczenia byłoby to niemożliwe, dlatego firma Marmik jest właściwym wyborem, jeśli chodzi o serwis opon.

Opracowanie:
Limanowa, Jabłoniecka 10
tel. 608 505 396
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz