Materiał Partnera

Manicure i pedicure – gdzie dokładnie można go wykonać?

Manicure i pedicure – gdzie dokładnie można go wykonać?

Dbanie o paznokcie dłoni i stóp jest niezwykle istotne z wielu względów. Głównie jednak specjalistyczne zabiegi manicure i pedicure mają na celu zapewnienie odpowiedniej estetyki, dzięki czemu paznokcie będą wyglądały na zadbane oraz np. dopasowane do konkretnej okazji czy kreacji. Warto zwrócić uwagę na wykonanie usług tego typu – dłonie i stopy powinno się powierzyć wyłącznie doświadczonym specjalistom.

Manicure na zakupach

W dobie nowoczesności oraz praktycznych rozwiązań okazuje się, że realizacja poszczególnych zabiegów kosmetycznych wcale nie oznacza konieczności zapisywania się do profesjonalnych gabinetów. Manicure czy pedicure połączyć można z zakupami dzięki kosmetyczkom działającym na tzw. wyspach w centrach handlowych. Stoisko tego typu z powodzeniem zastępuje sporych rozmiarów gabinet kosmetyczny, a wykorzystywane urządzenia są w pełni profesjonalne i przeznaczone do wykonywania zabiegów upiększających paznokcie u dłoni czy stóp. Wyspa Irena Iryna Horbachevska to jedno z takich miejsc – działające w poszczególnych punktach wielkich centrów handlowych wyspy manicure i pedicure pozwalają na odprężenie przed, w trakcie lub po zakupach. Dzięki temu można zadbać o doskonały wygląd paznokci poprzez oferowane przez gabinety kosmetyczne malowanie, wyrównywanie skórek czy pielęgnację płytki paznokci. Uzyskany w ten sposób zdrowy i estetyczny wygląd sprawia, że dłonie i stopy są w pełni zadbane i stanowią doskonały dodatek do konkretnych stylizacji. Jakie konkretnie zabiegi są w stanie wykonać specjalistyczne gabinety kosmetyczne?

Różnego rodzaju zabiegi

W ramach świadczonych usług dobra kosmetyczka specjalizująca się w zabiegach przeprowadzanych na paznokciach dłoni i stóp jest w stanie wykonać m.in. manicure hybrydowy. To jedna z najczęściej spotykanych form ozdabiania damskich paznokci – jest to niezwykle popularna metoda, która z powodzeniem zastępuje charakterystyczne tipsy. W takim wypadku na płytkę paznokcia kosmetyczka nakłada elastyczny żel w połączeniu z lakierem, co pozwala uzyskać atrakcyjny i przede wszystkim stosunkowo trwały wygląd. W ofercie dobrych wysp kosmetycznych znajduje się też manicure japoński i tytanowy. Pierwsza metoda oznacza wykorzystanie specjalnej pasty z minerałami i witaminami oraz pudru, który nanosi się na paznokcie w celu uzyskania ich naturalnego wyglądu. Z kolei tytanowy manicure to bezpieczny sposób na zwiększenie atrakcyjności paznokci poprzez nałożenie na nie żelu stanowiącego swego rodzaju bazę, na którą aplikuje się kolorowy puder. Należy jednak pamiętać, że tego typu zabiegi powinna wykonywać wykwalifikowana kosmetyczka w profesjonalnej wyspie specjalizująca się w manicure i pedicure.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz