Materiał Partnera

Manicure biologiczny, japoński i hybrydowy - nowości na rynku kosmetycznym

Manicure biologiczny, japoński i hybrydowy - nowości na rynku kosmetycznym

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Zadbane, estetycznie spiłowane i pomalowane chociaż przezroczystym lakierem paznokcie robią dobre wrażenie i dużo mówią o ich właścicielce. Na rynku mamy wiele propozycji profesjonalnego manicure, a wśród nich biologiczny, japoński i hybrydowy.

Pierwsze dobre wrażenie

Gdy poznajemy nową osobę, często witamy się z nią uściskiem dłoni. Możemy wtedy poczuć, czy skóra jest miękka, czysta i sucha, a także rzucamy okiem na paznokcie. Różnej długości, nierówne, pożółkłe i brudne robią fatalne wrażenie i wpływają na odbiór ich właścicielki w całości.

Manicure w profesjonalnym Gabinecie Kosmetycznym Almed pomoże nam rozwiązać większość problemów ze skórą dłoni i paznokciami i poprawić ich wygląd na długie tygodnie. Już po pierwszym razie trudno będzie nam  zrezygnować z comiesięcznych zabiegów i wygody, jaką daje manicure wykonany przez profesjonalną manicurzystkę.

Manicure biologiczny

Najbardziej naturalną i ekologiczną wersją manicure jest jej biologiczna odsłona. Po pierwsze - narzędzia do jego wykonywania nie są metalowe, a delikatne drewniane lub papierowe. Dłonie poddaje się przyjemnej kąpieli w łagodnych preparatach, następnie odsuwa skórki i pilniczkiem nadaje kształt paznokciom. Na koniec manicurzystka nakłada kremy, łącząc to z relaksującym masażem. Paznokcie można pomalować lub nie - niezależnie od naszego wyboru czeka nas przyjemny czas w gabinecie kosmetycznym, który wprawi nas w doskonały nastrój na wiele godzin.

Manicure japoński

Posiadacze łamliwych i rozdwajających się paznokci powinni pomyśleć o manicurze japońskim. Jej sekret to specjalny preparat - pasta znana Japończykom od setek lat. Składa się ona z keratyny - białka, które jest najważniejszym budulcem włosów i paznokci. Do tego dochodzą witaminy A i C, ważne dla nawilżenia i blasku skóry. Najważniejszym, tajemnym składnikiem pasty jest glinka pochodząca z rejonu Morza Japońskiego. Jeśli chcemy mieć kolorowe paznokcie, trzeba poczekać kilka dni z malowaniem, jednak efekt nawilżenia i odżywienia dłoni jest niewątpliwie tego warty!

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych aktualnie metod malowania paznokci. Coraz częściej wykonywana jest w domu, jednak nigdy nie uzyskamy efektu jak w gabinecie kosmetycznym. Polega on na nałożeniu na przygotowane wcześniej paznokcie - spiłowane, z odsuniętymi skórkami, zmatowione - lakieru, który utwardza się pod lampą UV.

Lakier hybrydowy jest niezwykle trwały. Daje bardzo naturalny efekt, bez żadnej sztuczności. Kontakt z wodą czy częste obijanie paznokci nie powinno wpłynąć na jakość manicure.

Lakier trzeba odnawiać ze względu na odrastanie paznokci. Jednak jego zdjęcie nie powoduje uszczerbku na powłoce paznokcia, co zdarza się przy manicurze żelowym lub hybrydowym. Jest to dobry wybór, jeśli zależy nam głównie na ładnie pomalowanych paznokciach.

Opracowanie:
Olsztyn, Mazowiecka 10d
tel. 89 543 33 55
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz