Materiał Partnera

Magia w każdym ruchu. Dlaczego warto zorganizować profesjonalny pokaz taneczny na imprezie?

Magia w każdym ruchu. Dlaczego warto zorganizować profesjonalny pokaz taneczny na imprezie?

Taniec to fantastyczny sposób na wyrażenie emocji i zaprezentowanie możliwości ludzkiego ciała. Nie każdy potrafi tańczyć walca, salsę czy tango, ale każdy z przyjemnością podziwia, jak wykonują go profesjonalni tancerze. Dlatego pokaz taneczny to świetny pomysł na uatrakcyjnienie imprezy. Trzeba jednak zadbać o to, by wybrać dobrą, profesjonalną grupę taneczną – taką, która czaruje każdym ruchem.

Artyści

Podobno śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Podobnie jest z tańcem – wiele osób próbuje i lubi tańczyć, ale tylko nieliczni robią to perfekcyjnie. Niemal każdy docenia jednak przepiękne ruchy taneczne i z przyjemnością podziwia profesjonalnych tancerzy. Fantastyczne pokazy taneczne wykonuje Formacja Taneczna Dream Art z Warszawy z Akademii Tańca I AM DANCE. Zapraszając ich na imprezę z pewnością zachwycimy naszych gości choreografiami autorstwa – absolwentki Uniwersytetu Muzycznego na wydziale tańca - Anny Bajer oraz – dyplomowanego instruktora tańca sportowego - Kamila Przepiórkowskiego. Tancerze formacji reprezentowali Polskę na scenach całej Europy i świata. Są laureatami międzynarodowych konkursów tanecznych. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywali w teatrach tańca występując w licznych spektaklach i widowiskach oraz w produkcjach telewizyjnych.

Na każdą okazję

Niezwykłe piękno ruchu zauroczy każdego. Niezależnie od tego, czy wybierzemy standardowe tańce – walca angielskiego czy wiedeńskiego lub tango argentyńskie czy tańce latynoskie – salsę, sambę de gafeirę czy bachatę, pokaz z pewnością wywoła mnóstwo emocji. Dobrym pomysłem są też prezentacje rock’n’rolla lub tańców spod znaku retro takich jak Charleston lub Broadway jazz „All That Jazz” czy tańca rewiowego Can Can. Z kolei choreografie tańców kowbojskich (country dance) przeniosą was w klimaty dzikiego zachodu.

Pokaz powinien być dopasowany do charakteru imprezy. Do każdego stylu tanecznego formacja posiada profesjonalne odrębne stroje taneczne. Propozycje choreografii, galeria i przykładowe filmiki można obejrzeć na stronie www.dreamart.iamdance.pl

Prawie każdy pokaz tańca trwa około 3 min i może być wykonywany przez dowolną liczbę osób w zależności od potrzeb imprezy. Choreografie wykonywane przez większą ilość tancerzy, są bardziej widowiskowe i bardziej sprawdzają się przy dużej ilości gości na wydarzeniu. Nie ważne czy odbywa się ono w centrum Polski czy dalej. Formacja jest w stanie dojechać w każde miejsce kraju, a nawet występuje za granicą.

Wspólnie do tańca

Jeśli zorganizujemy na balu karnawałowym czy weselu pokaz taneczny w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, zadbajmy o to, by nasi goście mogli się od nich czegoś nauczyć. Takie „warsztaty” to znakomita atrakcja. Możliwość poduczenia się kroków tanecznych od profesjonalistów to frajda dla każdego, kto lubi tańczyć. Najlepiej sprawdzą się proste układy taneczne do dobrze znanych utworów – tak, by każdy mógł się przyłączyć do zabawy w dowolnej chwili. Szczegóły występów można omówić telefonicznie nr 532 320 300 lub na spotkaniu w lokalu Formacji w Piasecznie koło Warszawy na ul. Jaspisowej 4.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz