Materiał Partnera

Lifting wampirzy - dlaczego warto i na czym polega?

Lifting wampirzy - dlaczego warto i na czym polega?

Pragniesz wyglądać młodo przez długie lata? Sekretem są nie tylko dobre geny, ale także korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Bardzo popularnym zabiegiem jest tzw. wampirzy lifting. Na czym właściwie polega ta metoda? Dlaczego i kiedy warto wykonać taki zabieg? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Czym jest wampirzy lifting?

Ten popularny zabieg bazuje na osoczu bogatopłytkowym, które wykorzystuje naturalną zdolność organizmu do samoregeneracji. O czym właściwie mowa? Zabieg polega na wstrzyknięciu pacjentowi jego własnej krwi w celu wypełnienia zmarszczek. Wampirzy lifting to idealne rozwiązanie dla osób, które obawiają się zabiegów z wykorzystaniem botoksu, a chcą odmłodzić w jakiś sposób wygląd swojej twarzy. Z tego popularnej metody korzystają największe gwiazdy Hollywood - Kim Kardashian czy Gisele Bundchen.

Jak wygląda taki zabieg?

Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta, która następnie zostaje przeniesiona do probówki ze specjalnym żelem. Kolejno, pobrana krew poddana jest odwirowaniu, gdzie osocze będzie mogło się oddzielić od krwinek czerwonych. Podczas tego procesu płytki krwi znajdują się w jednej z warstw osocza. Później czerwone płytki zostają rozcieńczone pobranym osoczem, co pozwala na użycie ich na całym obszarze skóry. Oczywiście miejsce wykonania zabiegu jest wcześniej znieczulane specjalnym kremem. Finalnym etapem jest wstrzyknięcie preparatu w skórę. Należy pamiętać, aby taki zabieg wykonywać wyłącznie w sprawdzonych salonach, takich jak firma Evemediart z Nowogrodu Bobrzańskiego.

Kiedy warto zdecydować się na wampirzy lifting?

Z pewnością tego typu zabieg warto wykonać, gdy skóra wymaga znacznej regeneracji. Oczywiście można go przeprowadzać na zasadzie profilaktyki. Jest to świetna metoda na przedwczesne starzenie. Głównymi wskazaniami do tego zabiegu są zmarszczki, przebarwienia, worki pod oczami czy utrata jędrności skóry. Efekty zabiegu widoczne są już po paru tygodniach!

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki zawartym w osoczu płytkom krwi, przyspieszone zostaje gojenie raz oraz następuje prawidłowa regeneracja krwi. Co więcej, sąsiednie tkanki są stymulowane do odbudowy uszkodzonej skóry. Można powiedzieć, że osocze bogatopłytkowe działa na komórki jak paliwo. Efekty wampirzego liftingu są zachwycające. Skóra staje się elastyczna i jędrna, a zmarszczki i fałdy zostają wygładzone. Oczywiście zabieg może być powtarzany w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów.

Opracowanie:
Nowogród Bobrzański, Warzywna 5
tel. 606 879 706
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz